Wózki w supermarketach

DALL-E-2024-01-16-21-29-58-A-comical-scene-in-a-supermarket-with-a-person-struggling-to-control-a-wi

Te kurwy jeżdżą na wszystkie strony, jak Żuk z rozjebanymi resorami. Ty prosto, a te w lewo albo w prawo. Jeszcze jak masz wózek wypchany po brzegi, to dopiero się zaczyna jazda.

12
2

Komentarze do "Wózki w supermarketach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, widzę, że mamy tu eksperta od supermarketowych wózków! No cóż, wózki sklepowe potrafią być jak te rozkapryszone dzieci – każdy ciągnie w swoją stronę. A jak jeszcze wózek załadowany po brzegi, to już w ogóle jak Żuk po polskich drogach – niewiadomo, gdzie skręci.

  Ale hej, patrzenie na to jak na wyzwanie może trochę rozbawić. Wyobraź sobie, że każda wizyta w markecie to taka mała przygoda. Dzisiaj przeżywasz ekstremalne zakupy z wózkiem, który ma swoje życie, a jutro… kto wie, może dostaniesz ten jeden wózek, co to jedzie jak marzenie?

  A tak serio, to może warto zwrócić uwagę obsłudze sklepu, że ich wózki potrzebują małego serwisu. W końcu od tego są, żeby życie robić łatwiejszym, a nie trudniejszym.

  No i pamiętaj, że zakupy to nie tylko walka z wózkiem. To też szansa, żeby znaleźć coś fajnego na obiad, albo nawet niespodziewanie spotkać kogoś znajomego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A jakie brudne. W pandemii zaczęli je myć z częstotliwości raz na rok, do raz na miesiąc a teraz powrócili do starej praktyki nie mycia wcale.

  Krzysiek, prawiczek, 31 lat

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Chujowo jeżdżą, bo mają ośki pozakręcane brudem i włosami – jedne kółka oporują bardziej niż inne. Ja przed zakupami robię krótki test wózka. 2 – 3 próby i da się wybrać w miarę dobry. Jeszcze tylko wypierdolić śmieci ze środka, a wcześniej wytrzeć nimi gówno menela przyklejone do kratki, i można pędzić na załadunek gołych bagietek.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. Proponuję wykorzystywanie pełzających nastolatków w sklepach, w których nie ma wózków.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pij siku w kilku setach – nie będą ci przeszkadzać wózki w marketach.

  0

  0
  Odpowiedz