Wychowanie piętami

Nasz sąsiad z góry chcąc wymusic na nas ciche zachowanie sie, postanowił, ze gdy tylko usłyszy jakiś hałas z naszej strony, będzie nam fundował co najmniej kilkanaście minut chodzenia na PIĘTACH!! Wystarczy, ze mop spadnie nam na podłogę i już mamy pół godziny rąbania kopytami w sufit!! Głośne efekty dźwiękowe w filmie także uruchamiają sąsiada. W domu czujemy sie jak w więzieniu. Bywały dni gdy od rana po północy rąbał kopytami a my nie mogliśmy nic z tym zrobić. Jak zgłosimy, ze głośno chodzi, to zaraz będą się nas pytać, czy muszka nie wydaje za duzo decybeli latając po suficie.

37
4

Komentarze do "Wychowanie piętami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal chuja. Namiętnie, zajadle, z głośnym jękiem i chodzeniem łóżka i obijaniem o kaloryfer.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  6
  Odpowiedz
 4. Strzał w ryj – tak profilaktycznie – rozwiązuje ten problem.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Piąchopiryna – lek na każdy problem z sąsiadami

   3

   0
   Odpowiedz
 5. Spoko. Sąsiad mojej babci nasłał na nią straż miejską, bo przeszkadzały mu wystające nieco na wysokości ok 2 metrów róże z ogródka. chciał obok ma 4metry drogi. I co? I strasz uznała, że to stanowi zagrożenie, chociaż w ogródkach obok wystają jeszcze bardziej. Nawet do administracji dzwoniła łysa szmata w starym dieslu, że on chce już teraz obcięcia! Bo nie ma jak deptać trawy pod ogródkiem! teraz chodzi dumny, bo dokopał 90latce. pozdro!

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Wkurzaj goscia specjalnie, zeby jak najwiecej tak chodził. Jeszcze pare miesiecy tego jego piętowania i na bank dowie sie od otropedy o tym, ze trwale uszkodzil sobie stawy

  7

  0
  Odpowiedz
 7. Dość prawackiego hejtu na chujni

  2

  3
  Odpowiedz
 8. Ja pierdole 😀 dlatego nigdy kurwa, nigdy przenigdy sąsiadów!

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Prezes EURO Mebel powie Ci tak: jak wyjdziecie do szkoły/pracy to włączcie radio z kolędami na cały regulator. Nauczy się łachudra, że nie jest sam. Niech tłucze piętami, kopyta sobie w końcu odbije. Ciekawe, kto pierwszy odpuści – wy z głośnym tv czy sąsiad bez pięt. Z chamem trzeba krótko. Nie może Was terroryzować. Jest jeszcze jedna opcja. Zamieszkać póki co w jednym z lokali należących do Prezesa, za 1500 zł/miesiąc. Sami spokojni sąsiedzi. Przedtem trzeba zatrudnić przynajmniej jedną osobę z Was na niewąską tyrkę w moim zakładzie. Im więcej z Was się tutaj zatrudni, tym większa szansa na np. kredyt. 35 lat kredytu, ale macie kupiony dom jednorodzinny, bez sąsiadów nad sobą. Da się to rozwiązać, bez tyrki się jednak nie obędzie….

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Przypierdol sąsiadowi raz,drugi,trzeci i po problemie. Chyba nie dacie się zastraszyć we własnym mieszkaniu? 😛

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Jak zacznie walić piętami to nastawcie sprzęt na pełną moc i psucie jakiś metalowy kawałek. Czekajcie, aż przyjdzie porozmawiać. Działa.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Miotłą w sufit zaraz jak chuj skończy koncert piętami 😀 pewnie stary chuj Z niego I szybciej wywiesi białą flagę :p

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chujowa oferta, normalnie masz ok 11/h i zabierają ok 100 tygodniowo za chatę 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Wysraj mu się na wycieraczkę za każdym razem jak tak zrobi. Trzeba być chujem dla takiego.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. To sie kuzwa zachowujcie ciszej. Wkurwia mnie to samo, mam takich sasiadow, ze o 3 czy 4 w nocy jak im sie jeszczac zachce to tak dudni stopami ze mnie wybudza ze snu. Jak jszczą to w samo lustro wody i slychac jak za ścianą.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Dość na chujni faszystowskich rzygowin i wpisów kurew niedopierdoloych w niemyte pizdy

  2

  1
  Odpowiedz
 17. Ten sąsiad to kolejny idiota, który nie rozumie, ze

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ten sąsiad to kolejny idiota, który nie rozumie, że nie ma swojego domu tylko mieszka w mieszkaniu. Musi więc jakoś żyć we wspólnocie mieszkaniowej, co ma ewidentnie w dupie

  0

  0
  Odpowiedz