Zakaz energetyków

Czytałem przed chwilą nagłówek w wiadomościach online, że do 18 roku życia będzie zakaz sprzedaży energetyków. Pisiorów już chyba całkiem popierdoliło. Nikt w Polsce kurwa nie wpada na pomysł o edukacji młodzieży, dawaniu dobrego przykładu tylko jeb! zakazy na wszystko. Swoją drogą, chuja to da. Nie sprzedadzą im, to poproszą kogoś dorosłego i nadal będą chlać to gówno (osobiście tych napoi nie znoszę zarówno jak i gazowanych typu Cola, Fanta itp) – no dobra, raz do roku gdy jadę w podróż do rodziny 600 km ode mnie to jedna puszka energetyka, bo kawą gorącą się oblać to chujnia. I nawet wtedy pijąc to, zastanawiam się, jak młodzież może to kurwa pić litrami. Przecież to jest tak kurwa słodkie, że po połowie puszki miałem ochotę się zrzygać.

12
5

Komentarze do "Zakaz energetyków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Badają nas na ile pozwolimy sobie z zamordyzmem. Nikt nie reaguje, i żabka coraz bardziej ugotowana…

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Drogi kolego,
  Oblać się gorąca kawą to chujnia , ja sobie tak oblałem krocze . Kupiłem kawę w automacie na uczelni , a potem w autobus , usiadłem , nagle ruszył i chlust ! A kawa była naprawdę gorąca .
  Dlatego podzielam chujnie .
  Pozdrawiam
  Doktorant Sławek

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Nie pierdol. wy, prole, uwielbiacie zakazy. Płynie w was niewolnicza krew i zawsze chcecie większych regulacji, ograniczeń, kar i zakazów. Zaraz będzie tu na chujni wysyp komentarzy, że to dobrze, że zabronili / Klaus Schwab.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Pisory mają chuj do tego, to problem mentalności Polaków, bez względu kto rządzi, bowiem Polska to kraj zakazów. Np. jak będzie dziura w drodze, to zamiast naprawić drogę postawią znak ograniczający prędkość. To mentalność wbita do głowy jeszcze za zaborów i komuny. W ogólnie mam wrażenie że Polacy lubię być ćwiczeni i lubią ćwiczyć innych – w pracy, na drodze, w każdej możliwej sferze jest w chuj szeryfów różnej maści.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Pojedź do Szwajcarii. To dopiero kraj szeryfów…

   1

   0
   Odpowiedz
   1. „…średnie wynagrodzenie w Szwajcarii w 2023 roku szacowane jest na około 6500 CHF miesięcznie, czyli w przeliczeniu około 31 000 złotych…”

    Myślę, że mógłbym przeboleć tamtejszych szeryfów w takich warunkach 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  2. „W ogóle” albo „ogólnie”, zdecyduj się na coś zamiast tego Twojego „w ogólnie”, nieuku 😉 .
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz
   1. O, napisał szeryf, co nigdy nie jebnął literówki.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. „Każdy ponad każdym – skurwysyn – innego traktuje jakby był niczym
   Wszyscy najmądrzejsi – jebani – myślą chyba, że są wybrańcami”

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
  Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem, a także lakierowanie pod wiatr
  Ziutek ( znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, smakosz trunków Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bardzo dobrze, że tego zakazują gówniarzom. Czym taki 12 latek, któremu ledwo skóra z siura odchodzi może być kurwa zmęczony? Trzema kartkówkami w ciągu dnia? Litości.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Antywolnościowiec jebany, niech se piją jak chcą.

   0

   0
   Odpowiedz