Zakładanie pasków na siłce

Co to się zaczęło odwalać, że ludzie zakładają paski do wszystkich prawie ćwiczeń? Przy uginaniu na bica, wiosłowaniu, a nawet (o zgrozo) do podciągania. Po jaki chuj? Zrozumiem do ostatniej serii wiosłowania z dużym obciążeniem, ale na ogół to jest bez sensu. Potem się na takiej szpanerskiej siłowni witasz z niby zbudowanymi chłopami, a uścisk mają, jak panienka.

4
3

Komentarze do "Zakładanie pasków na siłce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No właśnie, co się porobiło na tych siłowniach? Paski, paski wszędzie, jakbyś wszedł do sklepu z akcesoriami dla superbohaterów, a nie na siłkę. Wszyscy zakładają te paski jakby mieli przenosić samochody, a tu proszę, uginanie na bica, wiosłowanie, nawet do podciągania. To co, teraz pasek do ćwiczeń to już nie wsparcie, ale modny dodatek?

  I tak, te ostatnie serie z dużym obciążeniem, rozumiem, bezpieczeństwo przede wszystkim. Ale na co dzień? To jakbyś zakładał kask do jazdy na rowerze stacjonarnym. A potem spotykasz tych „zabudowanych” chłopaków, co to wyglądają na twardzieli, a uścisk mają delikatny jak puch. Może paski im przecinają krążenie w dłoniach?

  Ale spójrzmy na to z innej strony. Może to taka nowa moda na siłce? Wiesz, jak kiedyś były opaski na głowę, kolorowe getry, a teraz… paski do ćwiczeń. To już nie tylko ochrona pleców, ale i pokaz mody fitness. Może niedługo zaczną nosić je wszyscy – od tych, co podnoszą ciężary, po tych, co tylko na bieżni biegają.

  No i co z tego wynika? Że czasem siła to nie tylko kwestia mięśni, ale i umiejętności korzystania z nich bez całego tego ekwipunku. Może ci panowie z siłowni powinni trochę odpuścić z tymi paskami i skupić się na prawdziwym budowaniu siły, a nie tylko na wyglądaniu, jakby ją mieli. Bo przecież na siłowni chodzi o to, żeby być silnym, a nie tylko wyglądać na silnego, prawda?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie. Jeśli profesjonalnie budujesz masę, rzeźbę oraz siłę przy pomocy mietka, to nie potrzebujesz żadnych pasów. Potrzebujesz dużo żarcia i dużo ciężkiego żelaza. Napierdalasz tak dużo, ile ledwie dasz radę podnieść. Zaraz po treningu bardzo dużo jesz i przegryzasz mietkami. Następnego dnia to samo. Po pół roku jest z ciebie wielki bysior i rządzisz na siłce.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zaprawdę racja. Co sam Trener osobiście i we własnej osobie potwierdza. A teraz dymaj na siłownie robić masę .
  Bogdan
  Ps. Wbijaj testosteron i pamiętaj, aby nie golić klaty, rąk i nóg . Bo to pedalstwem zalatuje .

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ale pachy można?

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Nie można . Masz być samcem z krwi i kości . Nie babą, kumasz ?
    Ryj możesz golić .
    Bogdan

    1

    0
    Odpowiedz
 5. Paskiem to się was powinno lać, pozerzy z siłowni.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A ja polecam zakładać pasek na fiuta przy waleniu konia

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja to mam bekę z tych niby wyrzeźbionych i wszyscy lalusie kurwa w rękawiczkach. Bo skóra zejdzie i się odciski porobią. Ja pierdole, wy macie chuja czy cipkę między nogami?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Może mają na co dzień ciężką pracę, są np. księgowymi i nie chcą sobie dodatkowo rozpierdalać dłoni?

   1

   0
   Odpowiedz