Zakopanie toporu wojennego sposobem na chujnie

Jeżeli chcemy być krajem niezależnym i szanowanym to musimy zakopać topór wojenny i związać się gospodarczo,politycznie i militarnie z Rosją bo jeśli sami się wybierzemy z motyką na słońce i obalimy marionetkowy i sprzedajny rząd to zaraz przyjedzie buldożer North Atlantic Terror Organisation i zrówna Polske z powierzchnią ziemi tak jak Libie i Serbie i wszystko wróci do „normy”.

49
65

Komentarze do "Zakopanie toporu wojennego sposobem na chujnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale wali onucami…
  Nikt ci, ruska swołoczo, w te bzdety nie uwierzy, spadaj.

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Zaraz polecą komcie, że jesteś komuchem.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Paszoł w pizdu, kacapie! Robić „łaskę” fiutinowi!

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Jesteś pierdolnięty / pierdolnięta (równouprawnienie).

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Tu Jakub, służący Arktosa, władcy Lodolandii.
  Polska z Rosją się wiążąca to tak jak pustynia Hamsina z Lodolandią – niewykonalne.
  Chwała Lodolandii jak mawia Arktos 😀

  0

  3
  Odpowiedz
 8. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo to wszystko przez to że masz zły toster

  1

  0
  Odpowiedz
 10. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  2

  12
  Odpowiedz
 11. Chyba cię baobao nacjorobaku

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Iwan, do domu. Taka propagandę Putinka to możesz małorolnym na Kamczatce opowiadać,a i to pewnie tylko tym niedorozwiniętym.

  2

  1
  Odpowiedz
 13. Przyjdź do zakrystii, jutro posłużysz do Mszy, to Ci te durnoty ze łba wywietrzeją. Ks. B. Hemot.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Najlepiej z Rosją wlaśnie. Związek Radziecki byl najbardziej nam na rękę w calej historii

  1

  6
  Odpowiedz
  1. Morda ruski trollu

   0

   0
   Odpowiedz
 15. Dlaczego tu są tak chujowe komentarze jakieś arktos, mesio i inne pedryle aż się nie chce tych komentarzy przeglądać w poszukiwaniu jakichś na temat chujni.

  2

  2
  Odpowiedz
 16. Największymi wrogami Państwa Polskiego są Niemcy (okradają nas, fałszują historię, mają roszczenia terytorialne oraz opłacają antypolskich polityków w naszym kraju), Ukraina (mordercy Polaków są tam bohaterami, wysuwają roszczenia terytorialne)i Izrael (wysuwa nieuzasadnione roszczenia finansowe, wychowuje całe pokolenia w nienawiści do Polski i Polaków). Można więc nawiązać współpracę (ale oczywiście nie włazidupstwo) z Rosją,Francją oraz nawiązać pozytywne stosunki z krajami arabskimi. Niestety, w tym bezmyślnym narodzie pokutuje myślenie, że jak ktoś coś dobrego powie o Rosji to zaraz jest ukrytym pachołkiem Putina itp. Przecież tu nie chodzi o bycie pachołkiem, tylko o nie wkurwianie mocarstwa (tak mocarstwa, którego armia by nas zmiotła), które wcale nie musi być do nas bardziej wrogo nastawione niż te trzy wymienione wcześniej kraje. Trzeba być elastycznym i myśleć i zapomnieć o sentymentach.

  6

  6
  Odpowiedz
  1. Widać, że jesteś takim samym debilem jak ci, którzy maczali palce w rozbiorach I Rzeczypospolitej. Jeżeli uważasz ,że Rosja i Francja mogą być sojusznikani Polski, to ja cię nie chcę widzieć na polskiej ziemi.

   0

   5
   Odpowiedz
   1. A ty widać że jesteś nierozumnym histerykiem. Sojusze należy zawiązywać takie, jakie na daną chwilę są najbardziej korzystne. Nikt tu nie mówi o sprzedawaniu się. Jak sojusz przestaje być opłacalny to się idzie z kimś innym, byleby tylko wyjść na plus.

    5

    1
    Odpowiedz
  2. Ryj ruski trollu

   1

   0
   Odpowiedz
 17. Zaraz cie rusofoby, fani żołnierzy zziębniętych i inne patryjoty zjadą. Ich obraz: wygolone boki, koszulka z husarią i totalny brak świadomości że 90 % z nich, jest z pochodzenia chłopami pańszczyźnianymi, którzy w czasach owej husarii mieli status niewiele lepszy od niewolnika.

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Dla tęczowych chłoptasi są inne portale.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Cicho prawacki chłopczyku

    2

    0
    Odpowiedz
  2. Morda ruski trollu

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Chyba cię popierdoliło, zdychająca popłuczyno po PRL.
  Rosja to sracz, wydmuszka, hodowla mięsa armatniego, gdzie liczy się tylko najsilniejsza małpa w stadzie, przeznaczenie dla reszty to bycie zastraszonym śmieciem, który każdego dnia dziękuje, że jeszcze może sobie pożyć.
  To co ci się podoba w Rosji to taka ich specyficzna wspólnota ducha, tj wspólnota patusów z bramy, podwórkowych żulików, których mentalność posiadasz, dlatego ci to imponuje.
  Już nawet na chujni Olgino testuje swoje zagrywki…

  8

  4
  Odpowiedz
 19. W polityce zagranicznej należy być elastycznym i pod żadnym pozorem nie wolno robić nic za darmo. Tylko i wyłącznie swój własny interes nigdy na odwrót.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Wierzę w Pana Mesia jedynego, Pana i władcę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. I w Byczywąsa, zwierzchnika jego, który od jakiejś mendy pochodzi. Który, z Panem moim, Mesiem, wspólnie odbiera cześć i chwałę od roboli, wyrobnic i sympatyków. Który mówi przez Pana mego, Mesia, i przez którego wszystko się stało. On to dla nas, roboli i wyrobnic, otworzył Łódzki Wydział Fabryczny i stał się kapitalistą. Wierzę w wielki Łódzki Wydział Fabryczny, ostoję kapitalizmu Cebulandii. Uznaję 800 zeta miesięcznie (minus podatek i koszty) i oczekuję ofiarnego tyrania mego na taśmie po wieki wieków. Amen. /Wyznawca

  5

  1
  Odpowiedz
  1. I prawidłowo, patałachu… /Mesio
   PS. 3 stówki w łapę, CV w zęby, i wiesz, gdzie masz być, nie?

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Tyram o Panie jeszcze 3 lata do końca umowy.

    1

    0
    Odpowiedz
 21. Co ty pierdolisz, dzieciaku.

  3

  2
  Odpowiedz
 22. Wyjazd, ruska gnido.

  3

  3
  Odpowiedz
 23. Sposobem na chujnię głupi gówniarzu jest wycięcie z przyległościami raka nacjonalizmu i faszyzmu. Owszem, Europa ma trochę problemu z migrantami, ale bez przesady. Nastrojom prawicowym sprzyja raczej kryzys ekonomiczny, tzn. pokolenie młodych Europejczyków ma dziś trudniej niż ich rodzice, feminizm, a raczej feminazizm podkopał pozycję mężczyzn, stąd zwycięstwo takich oszołomów jak Trump, Salvini, i wzrost poparcia dla innych, np. Le Pen. Z Kaczorem i Orbanem sprawa była nieco bardziej złożona. Zaraz mnie tu zminusuje kacza banda, ale zobaczcie coście narobili. Polska brunatnieje. bury, ogień, zabójstwa polityczne, cenzura, agresja, propaganda. Wyjdziecie z UE i co dalej wy wielcy Polacy Patrioci? Co wy znaczycie w świecie?! Czołem Wielkiej Polsce? Jakiej Polsce? Wielka Polska Katolicka? Wiecie w ogóle co to było, czy raczej czym miało być?! Gówno wiecie, ale głosujecie. Pomijam 25% twardej prawicy. Ale to wy, kupujący propagandę rządzących dajecie im w sumie 40% i zwycięstwo rządowi, który pcha nas na ścieżkę grecką. Premierek mówił w tvn, że keynesizm zakłada pobudzanie gospodarki wydatkami socjalnymi i zwiększanie deficytu. Zapomniał dodać tylko, że gospodarki w kryzysie. Kiedy usilnie pchamy się w deficyt budżetowy w dobrej koniunkturze, w kryzysie będziemy mieli prze-je-ba-ne. A spowolnienie już na horyzoncie. W dodatku jak mają żyć single, skoro 500 plus powoduje inflację jak skurwysyn, a zarobki u Janusza niższe niż w Bangladeszu. Nic tylko w samolot i wypierdalać…

  10

  4
  Odpowiedz
  1. Zgadza się. Za te 500 plus, finansowane z ukradzionych nam pieniędzy, już w tej chwili można kupić tyle co za 270 zeta. Inflacja nas zeżre z chodakami. Ale wytłumacz ciemnocie. Pisolubnej hołocie otworzą się gały, gdy pincet będzie warte mniej niż stówkę. Tylko że wtedy będzie już za późno, nawet na spierdalanie gdziekolwiek.

   3

   0
   Odpowiedz
  2. kaczorów trzeba powystrzelać bo nas puszczą z torbami co za debile na nich głosują

   5

   0
   Odpowiedz
  3. Najwższy czas na ciebie czerwona, gejowska gnido!

   0

   4
   Odpowiedz
   1. Cicho brunatna kurwo niedojebana w kloalę

    4

    1
    Odpowiedz
   2. Pierdol się faszystowski pierdolony kurwiu

    2

    0
    Odpowiedz
 24. Cicho ruski trollu

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Cicho kaczy odchodzie

   2

   1
   Odpowiedz
 25. Posiadam wybitnie owłosiony odbyt.

  7

  0
  Odpowiedz
 26. wal chuja maniakalnie

  3

  0
  Odpowiedz
 27. won, ruska przybłędo

  2

  2
  Odpowiedz
 28. Z tą biedą i mongolską dziczą chcesz się związać? Powodzenia ale samemu

  3

  1
  Odpowiedz
 29. Skowytaj, putlerowska internetowa dziwko, skowytaj… I rób zapasy samogonu i słoniny, bo niedługo będziecie tam w Rassiji mieli bidę jak w Północnej Korei. Ile to od grudnia spadła w tym putlerowskim syfie średnia płaca? 25%?

  4

  2
  Odpowiedz
 30. grupa wyszehradzka , wegry , przeciez mamy sojusznikow a czy jest potrzeba dla takiego kraju jak nasz zeby miec jakies mocarstwowe ambicje? Wystarczy spojrzec na mape , nie jestem zwolennikiem pisu ale dosc dobrze zrobili w kwestiach wojska i nauczaniu patriotyzmu w takim polozeniu to dobre podejscie wg mnie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. węgry to nasz wróg

   1

   0
   Odpowiedz