Zastaw się a postaw się

Postanowiłam, że rozszerzę swój poprzedni wpis odnośnie parcia na podróże. Często spotykam się z ludźmi, którzy wręcz są wchłonięci przez kredyty, nawet do tego stopnia, że mają komornika na głowie. I co nie wejdę na Facebooka to powyższe osobniki co i rusz w swoim statusie mają:
W PODRÓŻY DO:
Teneryfa
Zakynthos
Bułgaria
Egipt
A potem jak się z nimi spotykam to wysłuchuje przez cały czas jakie to życie jest drogie w Polsce, jakie to zarobki małe, bo na chleb nie ma… no nie rozumiem tu czegoś. Albo masz kredyty i zaciskasz pasa by je pospłacać i odmawiasz sobie kosztownych przyjemności, albo rozoierdalasz wszystko na zasrane wycieczki. Naprawdę dziwię się, że ludzie świadomie wbijają sobie gwóźdź do trumny i biorą kolejne kredyty, aby tylko poleżeć z pizdą i jajami na plaży oraz wstawiać na srapczata driny z all inclusive. Zastaw się a postaw się pełną parą. W internecie wielce bogacze i niezależni podróżnicy a w domu suchy chleb dla kunia, syf, kiła mogiła i bob u dupy. Najgorszy typ ludzi. A spróbuj takim powiedzieć że źle robią to Cię zgnoją, oplują a na koniec podsumują, że się nie znasz i nie potrafisz bawić. Dziękuję za taką zabawę mając kredyt na 80 lat.

69
4

Komentarze do "Zastaw się a postaw się"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A na czym polega Twoje życie poza spłacenia kredytów i bólem dupy? Masz jakieś aspiracje? Chcesz czegoś? Byłeś gdzieś?

  2

  7
  Odpowiedz
  1. Jak sie jest jeszcze gołodupcem to sie najpierw zapierdala, odkłada i inwestuje a dopiero potem jezdzi / przepierdala kase na rozrywki. W przeciwnym razie potem w wieku 50 lat trzeba będzie zapierdalać w Biedronce jak już wypierdolą starego dziada z tej wygodnej biurowej roboty ze służbową komórą, laptopem i samochodzikiem, zmienić auto na autobus, galerie odzieżowe na szmateksy, driny na vipa z biedry i obiadki na mieście na parówki za 5 zł/kilo żeby dało się jakoś kredyt na klite w mrówkowcu spłacać.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Można mieć aspiracje i nie wypierdalać co lato w ciepłe kraje.

   2

   0
   Odpowiedz
  3. Byl w nocy u twojej starej jak zapietdalales nocna zmiane przy tasmie.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Chujowo to jest ruchać twoją grubą matkę.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. w dupie byłes i gówno widziałes

  0

  1
  Odpowiedz
 5. spierdalaj do Pierdziszewa Małego!

  2

  0
  Odpowiedz