Zbyt pewne siebie chamy i gbury

Piszę tę chujnię jako prawie 26- letnia dziewczyna. Wkurwia mnie to, że ilekroć jestem w klubie, to zawsze te wypindrzone i wyrzeźbione lalusie myślą, że jestem łatwa i na jedną noc. No kurwa mać, co tacy sobie w ogóle myślą? Że podejdą z wypiętą klatą niczym Johny Bravo, zawieją wodą toaletową od Armaniego, pomachają kluczami od Audi i jeszcze tej samej nocy będą mnie obracać w łóżku? Śmiechu, kurwa, warte. Za dużo się amerykańskich pornosów naoglądali. Sorry, ale nie doszyto mi pizdy z wysypiska, żebym pakowała w nią pierwszego lepszego kutasa. Uważam, że seks powinien się odbyć z kimś, kogo się kocha i zna dłuższy czas.

30
4

Komentarze do "Zbyt pewne siebie chamy i gbury"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak, tak. Zgrywaj dalej świętą. Skończysz jako panna po 30-tce tarmosząca bobra pod kołdrą.

  4

  5
  Odpowiedz
 3. Podpisano: Magda, dziewica, 26 lat

  2

  3
  Odpowiedz
 4. Oni chcą Ciebie tylko zahaczyć raz, góra dwa a później skoczą na inny kwiatek.
  Twoje podejście jest jak najbardziej słuszne, ponieważ masz swój honor, swoją godność i nie dajesz za przeproszeniem dupy byle jakiemu chłystkowi, który myśli sobie, że jesteś łatwa.
  Trzymać stojące członki na odległość, niech sobie nie myślą, że zamoczą.
  Pozdrawiam i życzę Tobie oraz rodzinie spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

  7

  1
  Odpowiedz
 5. Każda dziewczyna tak mówi. Dochodzą jednak później emocje i pół godziny po takiej rozsądnej analizie brandzluje luftchanzę za najbliższą remizą z prędkością spóźnionego o 17 godzin zardzewiałego Jelcza z ŁWF, który miał już wczoraj przywieźć nadzienie do sosnowieckich croissantów. Ale przecież ona nie jest taka…

  If ju gołyyyyyn tu Saaaan Fraaaaan Siskoooooooo, bi szur to heeeeew, przegląd in jor Jeeeeeeeeeelcz.

  6

  2
  Odpowiedz
 6. Uważam, że oni patrząc w Twoją stronę myślą o Tobie z podobnym „szacunkiem”, i że niby pokaże taka kawałek tyłka lub dobrze dopasowaną kieckę i se taka myśli, że niby od razu pójdą na głębokie gardło ha-ha-ha Twoje niedoczekanie. Zwłaszcza, że od lat wiadomo iż to my jesteśmy nagrodą, a jak dojdą do tego Twoje już bardzo bliskie okołościanowe lata to już w ogóle, że ma nawet co marzyć o głębokim na zapleczu… Pa

  0

  1
  Odpowiedz
 7. No kurwa, sama idziesz do tego klubu, samych wykwintnych dżentelmenów się spodziewasz? Jak zapierdalasz do chlewu to spodziewaj się świni.

  Ale szanuję za niedawanie na prawo i lewo.

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Skoro chcą Cie ruchać, wabią kluczykami do Audi, to znaczy że wysyłasz takowe sygnały do tej grupy, iż chcesz sie ruchać. Przeanalizuj sobie jak się tam zachowujesz, w co jesteś ubrana itp. … Już słyszę…”To jak ja się ubieram i zachowuje to moja sprawa i robię to tylko dla siebie”. Niech tak będzie…
  Ale wędkarz który idzie łowić, musi dopasować zanętę to rybek, a nie odwrotnie.
  A więc oni dopasowywyja się do dupodajek, które lecą na rurki i Audi. Zanęcają, jak spławik puknie, to ruchają.
  Skoro są tobą zainteresowani, to musisz im jakimś sposobem odpowiadać na zanęcanie?

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Przecież ona o tym doskonale wie, jakie sygnały wysyła do danej grupy leszczy bo uwielbia być w centrum uwagi, a tutaj na specjalistycznym forum prawniczym udaje, że ma tego dosyć. Wiesz dlaczego? Bo uwielbia być w centrum uwagi. Chcesz wkurwić to traktujesz jak wiatr lub sprawiasz, że przestaje być w centrum uwagi. Serdecznie zapraszamy do naszego centrum uwagi z siedzibą przy ul. Brave Cuckold Street w Byrmyngym w zasadzie całodobowo np. o drugiej w nocy, żeby podwieźć od męża do kochanka. Nasz zespół składa się z milionów kukoldów działających zdalnie, którzy całodobowo są gotowi dostarczyć Ci zapasy atencji i sprawić, że będziesz przez większość dnia w centrum uwagi.

   Dlaczego nie odpisuje ;(((((((((((((((((((((((

   3

   0
   Odpowiedz
 9. Śmieszne jest to, że takiego traktowania może obawiać się kobieta, której nikt nie pożąda.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. „Nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak”

   0

   0
   Odpowiedz
 10. A po co ty dziwko chodzisz w ogole do tych clubów nocnych?

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Serdecznie zapraszamy do naszego centrum uwagi z siedzibą przy ul. Brave Cuckold Street w Byrmyngym

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Żeby złapać fajne niezobowiązujące jebanko jeśli jest poniżej trzydziestki oraz, żeby się podbudować, udowodnić sobie i całemu światu, że jeszcze jest piękna i stado najebanych angolów ślini się na jej widok, jeśli jest powyżej trzydziestki.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Marne provo. Tu nie ma dziewczyn seba

  1

  1
  Odpowiedz