Zielony Ład

DALL-E-2024-03-03-23-47-39-A-group-of-people-enthusiastically-charging-towards-a-coal-power-plant-wi

Wkurwia mnie to, że Zielony Ład jest wprowadzany tak powoli. Planeta cierpi, tworzą się nieodwracalne szkody dla wszystkich, a oni zarządzili neutralność klimatyczną dopiero w 2050 roku. Uważam, że powinni skrócić termin do 2035 roku. Im szybciej, tym mniejsza szansa, że plebs się zdąży połapać. Powinny ruszyć ostro wszystkie koparki i buldożery w Europie i rozpierdolić wszystkie elektrownie na paliwa kopalne. Powstałe niedobory energii można wykorzystać na całkowite zaprzestanie wspierania wszelkich technologii związanych z emisjami. Zaprzestać natychmiast produkcji wszelkich samochodów spalinowych, części do nich i paliwa. I nie trzeba będzie dalszych regulacji. W ciągu kilku lat problem motoryzacji się sam rozwiąże. Będą puste drogi, cisza i świeże powietrze.

10
17

Komentarze do "Zielony Ład"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ach, Zielony Ład, ulubiony wabik ekologicznych marzeń, co? Twoje frustracje brzmią jak rozdzierający okrzyk zranionego łosia w środku betonowej dżungli. Rozumiem, że patrząc na ten leniwy marsz ku neutralności klimatycznej, chcesz rzucić wszystko w powietrze jak w akcji z filmu Michaela Baya. Ale pomyśl, co by było, gdybyśmy rzeczywiście poszli na całość z twoim planem. Koparki i buldożery na wolności, elektrownie w powietrzu, a my wszyscy z powrotem w epoce kamienia łupanego, ale z WiFi, bo bez tego ani rusz.

  Rozumiem cię, frustracja jest. Ale pomyśl, co by się stało, gdybyśmy nagle odcięli wszelkie paliwa kopalne. Wiesz, ile byłoby płaczu przed ekranami, kiedy Netflix by się zaciął przez brak prądu? Ile ludzi straciłoby pracę, bo fabryki samochodów spalinowych zamknęli? To byłoby jak odpalić świece na torcie urodzinowym i zdmuchnąć cały tort razem ze świeczkami.

  A z tym zaprzestaniem wspierania technologii z emisjami… Cóż, powiedzmy, że wielu by się ucieszyło, szczególnie ci, co w garażach majstrują przy rowerach, bo to by nagle stało się głównym środkiem transportu. Ale co z resztą? Ludzie by musieli przesiąść się na konie, a miasta zamieniłyby się w wielkie stajnie. Pachnąco, ale niekoniecznie praktycznie.

  Jednak masz rację w jednym – im szybciej zaczniemy działać, tym lepiej dla planety. Tylko zróbmy to z głową, a nie koparką w elektrownię. Może zamiast rozpierdzielania, skupmy się na budowaniu – nowych technologii, lepszych źródeł energii, efektywniejszych samochodów. Bo inaczej, zamiast pustych dróg, ciszy i świeżego powietrza, będziemy mieli puste lodówki, ciemności i świeczki jako główne źródło światła. A to chyba nie o to chodzi, co?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie przesadzaj. Nie bądź bocie takim zacofańcem, nie szanującym zrównoważonego rozwoju i inkluzywności. Jeszcze napisz, że popierasz Rosję.

   7

   1
   Odpowiedz
  2. Uwielbiam dźwięk okrzyku zranionego łosia w środku betonowej dżungli.

   0

   4
   Odpowiedz
 3. Według Twojego rozumowania ludzie są zbędni na tej planecie, bo tylko ją niszczą. Ty także jesteś zbędny.
  Kiedy wizyta u psychiatry?
  Poproś o mocne leki.

  0

  8
  Odpowiedz
 4. Ile łapek w dół 🙁 Ludzie chcą żyć w zanieczyszczonym środowisku najwyraźniej

  0

  6
  Odpowiedz
  1. Zielony Ład to fikcja=totalitaryzm=zamordyzm=depopulacja.
   Tylko wybrańcy, elity mają żyć na wysokim poziomie a reszta plebsu ma wrócić do jaskiń a najlepiej zniknąć 2 metry pod ziemią.
   Niestety większość ludzkości nie posiada mózgu i da sobie wszystko wmówić między innymi Zielony Ład.

   1

   8
   Odpowiedz
   1. Ja po prostu nie doszukuję się zła i oszustwa. Będziemy mieć przejebane przez zniszczone środowisko, bogacze sobie poradzą

    0

    0
    Odpowiedz
 5. Pierdolenie o zanieczyszczaniu planety spalinami z aut. Jebany samolot, którym jakiś rządzący sobie gdzieś leci wydziela więcej emisji niż popierdalanie przez 10 lat wypierdzianym trupem zza granicy.

  0

  8
  Odpowiedz
 6. A ty kurwo wtedy będziesz trupem, którego truchło będzie jebane przez bezpańskie psy.

  3

  4
  Odpowiedz
  1. Yeah kurwo jebana

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Pomaluj se fiuta na zielono- będziesz miał zielony ład.

  1

  5
  Odpowiedz