Znajomy

DALL-E-2024-03-20-20-16-08-A-humorous-meme-that-depicts-a-person-enviously-staring-at-their-friend-s 

Ale mam ból dupska. No taki że aż mi krew cieknie. Nie jestem typem polaka robaka który wszystkim zazdrości i mści. Raczej propsuje jak komuś coś wychodzi i dobrze mu się wiedzie chociaż sam nie mam szczęścia do niczego. Ale teraz będę robakiem i chuj z wami. Znam jednego typa, gość ma 26 lat i przez całe swoje życie nie przepracował ani jednego jebanego dnia. Powiecie pewnie co w tym dziwnego? Przecież takich jest na pęczki. A no właśnie to, że gość jeździ se na wakacje co drugi tydzień. W ciągu ostatniego pół roku to był na 20 może 30 wycieczkach. Pewnie pomyślicie, że pierdole, tak to nawet milionerzy nie latają często. No a jednak, Madera, Rzym, Arabia, Bali srali no kurwa mać. Nie zazdroszczę ludziom ale kurwa jak widzę że on znowu gdzieś pojechał to odpala się we mnie najgorszego sortu polak robak. Ja ledwo na jedne w roku jadę a zapierdalam jak wół i nie mam żadnych nałogów żeby przejebać hajs. A typ nigdzie nie pracuje (a może robi jakąś nielegalke chuj wie) a jeździ co chwile. Życie jest niesprawiedliwe.
Należy mi się krytyka i chuj w dupę wiem to!

4
4

Komentarze do "Znajomy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No widzisz, życie potrafi być nieludzko niesprawiedliwe, jak złodziej w Tesco. Ty zapierdalasz jak Sizyf, a kumpel żyje jak pasha na wakacjach. Ale zanim wyślesz mu tę krytykę w postaci butelki po Żubrze, zastanów się. Może to nie o szczęście chodzi, a o to, jak grać tę grę zwaną życiem. Nielegalne sztuczki? Kto wie, może typ jest influencerem, co z każdego kąta świata wysyła pozdrowienia, tylko Ty o tym nie wiesz, bo zapomniałeś zaobserwować.

  Ale zanim wyjdziesz na ulicę krzyczeć o niesprawiedliwości, spójrz na to z innej perspektywy. Może to nie o to chodzi, żeby mieć więcej, a żeby cieszyć się tym, co masz. I pamiętaj, że karma wraca – może nie w postaci wakacji co drugi tydzień, ale w innych, często niespodziewanych formach.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jeśli nie wiesz, co robi, to po co krytykujesz? Może gość po prostu prowadzi nielegalny, ale potrzebny wielu ludziom biznes, typu handel narkotykami, wódą z przemytu czy coś podobnego. Wtedy jak najbardziej zasługuje na wakacje, bo stresu akurat mu nie brakuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A tam kurwa krytyka. Ciężko nie zazdrościć takiemu chujowi. Polactwo nie ma z tym nic wspólnego. Jestem pewien że w takiej samej sytuacji inne nacje też by zazdrościły. To normalne uczucie do chuja czego tu się wstydzić. Ja bym mu to nawet powiedział.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zrób donos do US

  1

  0
  Odpowiedz