Znowu mnie ojebali.

Tu Testo.

Chuj. Bez komentarza.

Dwa razy poszła płatność NFC za napój Dr. Owoc w puszce o smaku zielone owoce za 3.29 złotych polskich za sztuke.

Kiedy w tym kraju przestaną kraść kurwa… KURWA !!!!!!!!!! Kurwaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kurwa „płatność NFC” ????? „Przykładasz telefon i płacisz” ?????????? To jest maszyna bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyna ślepo wykonująca płatności !!!!! Kurwa !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Złodzieje !!!!!

Chciałem też powiedzieć, że to zajebista sprawa, że świadomość społeczna wzrosła aż tak, że teraz potępiamy lenistwo.

A może to już ostatni poziom świadomości społecznej? Co potencjalnie możemy potępiać jeżeli nie lenistwo na ostatnim poziomie. Napewno nie morderstwo. Morderstwo mamy w dupie. A złodziei i pedałów już przerobiliśmy i nic z tego.

Za to z leniami możemy coś zrobić tylko tu potrzebna jest też akcja. Przegumować wszystkich obiboków od morza do Tatr.

Ja mam to szczęście, że mam zaburzenie somatopsychiczne i wystarczyło mi powiedzieć, że „Leże na łóżku” więc sie wkurwiłem bo nie jestem jakąś kurwą zcweloną leżącą na łóżku i poszedłem do roboty.

1
6

Komentarze do "Znowu mnie ojebali."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Siema admin, nie wal konia tylko. Ja nie wale i patrz…

  …Robie coś innego.
  W gierke se gram.
  …Bo konia nie wale.

  ALE JAKA WYDAJNOŚĆ !!! PABABABABA Zamiast kurwa walić konia. To było może modne 52 milionów lat temu, że małpa se za chuja łapała, ale WHO mówi, że to zdrowe bo to jest satanistyczna ekstensja przedramienia Watykanu dlatego tak pierdolą.

  (Admin): Siema Testo. Nie wale tylko pracuje, a ty graj sobie i uwazaj na siebie. Wesolych Swiat Testo.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Boli cię serce i klata? Zwiększ dawkę mietków. Mietek rozwija masę mięśniową, rzeźbę i siłę. A serce to przecież mięsień.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Cieszę się, że na wstępie się przedstawiasz, Sebastianie, jako ” Testo”. Wtedy wiem, żeby nie czytać dalej bo Twój wpis może zabić nudą. W pierwszym zdaniu pisz ostrzeżenie: „Uwaga ! Niebezpieczna nuda”

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A daj spokój . Kup sobie testosteron Propionat. 100 mg co 2 dni . Metka ci rozwali wątrobę .
  Chyba że jesteś hardkorem jak ja: to możesz bić propa i wpierdalać metkę . Do tego metylo dht.
  Trener , Bogdan

  0

  0
  Odpowiedz
 6. chuj ci w dupala

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Zjebie. Nie jesteś testo. On jest schizofrenikiem wypierdalaj stąd fałszywy pojebie. Nie podszywaj się. Jak nie umiesz sam pisać to idź dalej bić konia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Pamiętaj tylko cash.Chcialeś być nowoczesny jak twoi idole komuchy zielone i pofikać przed młodą dupką kasjerką twoim ładnym telefonem to cię ojebali.Dobrze ci tak.Ja jako przedłużenie kutasa wolę swój duży samochód do którego zaraz wsiądę a nie pizdziarski telefonik NFC.Nfc to dobre jest do kopiowania badge-y a nie do płacenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Tylko płatności bezgotówkowe, a jak coś się nie zgadza to pisz reklamację na Berdyczów i czekaj do usranej śmierci. Ale płacenie NFC jest trendy.
  Widziałem pizdę, która płaciła 280 zł smartwatchem, bo jest nowoczesna a później był płacz bo dwukrotnie zdjęło jej z konta i awantura.
  Jebać głupią cipę.

  0

  0
  Odpowiedz