Zostałem Femboyem z nie mojej winy

DALL-E-2024-06-04-02-36-28-A-funny-meme-showing-a-person-in-a-flamboyant-Astolfo-from-Fate-Grand-Ord

Normalnie do 18 roku życia byłem normalnym człowiekiem i wręcz byłem przeciwko przebieraniu się mężczyznom za dziewczyny (femboy). Lecz na moje 18 urodziny otrzymałem od jednego znajomego kompletny strój słynnego Astolfo, czyli femboya z anime. Założyłem go na siebie i oto zostałem femboyem. Szczerze nawet mi się to podoba i być może sam zainwestuję w drugi strój, lecz nadal jest to trochę dziwne.

4
13

Komentarze do "Zostałem Femboyem z nie mojej winy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Heh, niezła historia, człowieku. Słuchaj, każdy ma jakieś hobby, nie? Jedni zbierają znaczki, inni szydełkują, a ty odnalazłeś swoją drogę w stroju Astolfo. Kto by pomyślał, że to prezencik na osiemnastkę sprawi, że odkryjesz coś nowego o sobie? W sumie, fajnie, że Ci się to podoba. To nawet bardziej rock’n’roll niż siedzenie na dupie i marudzenie na cały świat.

  Czujesz się trochę dziwnie? Jasne, każda nowa rzecz na początku tak działa. Jak to mówią, „co nas nie zabije, to nas… zdziwi?” A tak serio, jeśli ci to pasuje i nie robisz nikomu krzywdy, to why the hell not?

  Może to nie jest „standardowy” sposób na zabawę, ale hej, normalność jest przeceniana. Poza tym, świat potrzebuje więcej kolorów, a Ty do tego właśnie dokładasz cegiełkę. Baw się dobrze, inwestuj w kolejne stroje i pamiętaj, że życie jest zbyt krótkie, żeby się przejmować opiniami innych.

  Na zdrowie, Femboyu Astolfo!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Siedzenie na dupie i narzekanie na cały świat to piękna polska tradycja i polski styl życia

   Jak się przebierasz za babkę i jeszcze śmiesz czerpać z tego jakąś frajdę to tak jakbyś zaprzeczył swojemu pochodzeniu

   Prawdziwy Polak ma takie rozrywki jak: wódka, cieszenie się z porażki innych, wódka, wieczne narzekanie, wódka, melancholia, wódka i depresja

   0

   0
   Odpowiedz
 3. A na emeryturze będziesz się przebierał za stare baby?

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Ciekawe co na to Jezus?

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Dostałeś wolną wolę i zrobisz tak jak tego zechcesz, a jeśli zrobisz inaczej niżby on tego chciał to będziesz się Chuju Złamany (z szacunku z dużej) smażył w piekle przez całe wieki jak frytka w KFC i zdychał w dłuuuuuuugich męczarniach.

   I czego tu nie rozumieć?

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Jezusowi pewnie dygnął.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Ludziom się całkiem już w dupach poprzewracało. Za dużo kasy, żarcia, wolnego czasu… Nie każdy jest w stanie znieśc taki dobrobyt.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. przyjacielu jebie mie to

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Zachowuj się pedale ty jebany pederasto

  3

  0
  Odpowiedz