Życie

Mam już dość. Chcę poprostu zniknąć. Nie mam sily na to wszystko. Nic sie nie dzieje a i tak pomimo to czuje się chujowo. Depresja nie odpuszcza i niszczy mnie dzień po dniu minuta po minucie….

11
2

Komentarze do "Życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie jesteś sam majster. Oprócz zrujnowanego życia przez złe decyzje i brak wiedzy na temat życia, zaczyna dopierdalac mnie zdrowie a to już napewno ostatnie stadium choroby zwanej życiem dla mnie więc zaczynam mieć co raz to bardziej wyjebane co o dziwo przynosi pozytywne efekty

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdolisz, patałachu, aż Pana twojego Mesia głowa boli. Pan twój w mig sprawi, iż zapomnisz o jakiejś depresji. Niniejszym, uklęknij pokornie z uszami po sobie, albowiem Pan twój i władca ci powiada : Pięć stów do łapy, CV w zęby, bilet do Łodzi i jutro punkt 6:00 pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Szybkie oprowadzenie po barakach naszego zakładu i zapoznanie z regulaminem. Następnie zostanie ci przydzielone stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz podbijał kartę, że znajduje się w nim nie nasienie patałachów, lecz aromatyczna wanilia. W dalszej kolejności zostanie ci wręczony kilof, którym będziesz skuwał stary asfalt przez 12 godzin – gwarantowana szklanka wody i kromka suchego chleba 2 razy dziennie. Jeśli będziesz pokornym patałachem, zostanie ci umożliwiona jazda próbna firmowym Multicarem M25. Musisz być jednak ostrożny, gdyż gwałtowny ruch kierownicą może sprowokować znajdujące się na wywrotce krokodyle, a wówczas nie skończy się wesoło.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Znajdź sobie kurwa cel w życiu

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nie użalaj się nad sobą, tylko znajdź jakis sens życia XDDD

  2

  0
  Odpowiedz
 6. A praca/edukacja jest?

  Czy tylko Internet?!

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Mam tak samo.
  Witaj w klubie

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Napisz coś więcej.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Nie poddawaj się. Chyba wszyscy mamy podobnie. Polska to dołujacy kraj, bo pełno tu dołujących i agresywnych ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz