Brat na dnie

Mój brat bliźniak to najgorszy syf, niemyje się pół roku, po skończonej szkole technicznej dorobił się ponad roku bez pracy, nie szuka żadnej pracy do tej pory. Zero znajomych, zero hobby, mózg rozjebany, pokrzywiona postura, chudy jak patyk. Pracy nie szuka, kasy nie ma, żeruje tylko na matce. Żyje tylko z grania na tablecie, ostatnio sobie rozjebał komputer, połamał rower i okulary, to mu nic innego nie zostało, ale jednym słowem to śmieć, ostatnio mówił że ma gorszy wzrok i słuch, no wiadomo od kurwa czego. Cham nawet nie podziękuje i tylko wyzywa, nigdy nie pomagał jak go poproszono. Chodzi w jednej bluzie i przepierdzianych kalesonach cały rok. Wstyd mi o nim mówić nawet jak się pytają koledzy czy mam rodzeństwo. Wolę jednak mówić że jestem jedynakiem.

23
32

Komentarze do "Brat na dnie"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Chłopie pomóż mu póki twoja matka żyje. Po pierwsze mało kto nie pracuje i nie zachowuje się jak on bez powodu, być może to jakaś depresja itd. Po drugie jak twoja matka kopnie w kalendarz to zgadnij kto go będzie utrzymywał? Po trzecie co z cb za brat, że kopiesz leżącego?

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Powiedz do niego „Piglet it’s time” życie w stanie wegetatywnym nie jest warte życia.

  A tak na serio to twój brat bliźniak ma wyjebane na te życie kurewskie robiłbym to samo co on ale może uda mi sie jeszcze coś kurwa osiągnąć żeby nie chodzić tylko w jednej bluzie i kalesonach jak on.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. On też się powinien wstydzić takiego brata Judasza.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Brat bratu bratem.
  A kiwi kiwi kiwi.

  4

  1
  Odpowiedz
 7. Każdy jest taki jaki jest i inny nie będzie. Zresztą w sumie to bez znaczenia, bo i tak każdy zdechnie. Ciekawe jaki ty jesteś wspaniały. Ponadto rodzina powinna się kochać, wspierać i szanować. W przeciwnym razie stają się obcymi sobie ludźmi, których nic nie łączy. A z ciebie też żaden brat. Powinieneś go wspierać i zachęcać do czegoś, nawet jak jest przysłowiowym leniuchem, bo Ty z pewnością jesteś pracusiem. Ja mam młodszego brata o 3 lata i bardzo go kocham. Mamy świetne relacje, choć jesteśmy różni. Powodzenia.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Sprzedaj skoorwiela na narządy gdzieś na wschód…

  0

  3
  Odpowiedz
 10. Skislem od przepierdzianych kalesonów.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Czyli skoro brat bliźniak to jesteście tacy sami? To jakaś rozdwojona chujnia jest?

  0

  0
  Odpowiedz