Brzydal

Mam 19 lat i łysy lep do tego chudy i wysoki, problemy zaczęły się w gimnazjum z włosami no w 3 klasie już się śmiali czyli było widać konkretnie teraz to już poprostu codziennie coś słyszę żadna na mnie nie spojrzy do puki czegoś jej nie potrzeba a potem sajonara. Znajomi nie pomagają zamiast tego śmieją się. Co impreza to wychodzę z niej wku**** i tłukę po ścianach bo wtedy uderza to do mnie jeszcze bardziej że nikogo sobie nigdy nie znajdę. Zdarza mi się się od ludzi izolować na dzień lub 2 żeby odpocząć od ich spojrzeń. Wtedy to dopiero mi się w bani cuda dzieją takie w sumie jak pisanie tutaj.

39
3

Komentarze do "Brzydal"

 1. tego Ci trzeba:
 2. Po pierwsze, nie mów na siebie „brzydal” bo to działa jak auto-przekleństwo, i kto wie, czy i to nie jest powodem tego wyśmiewania. Po drugie, jest coś takiego jak demony odrzucenia. One powodują m.in. wyśmiewanie. Musisz iść na jakąś chrześcijańską usługę, uwalniania od demonów, ale taką konkretną, gdzie znany jest ten typ demonów.

  4

  4
  Odpowiedz
 3. Też jestem łysawy i siwy. Strzyż się na krótko. Problemem nie są Twoje włosy tylko że się spinasz. To geny. Nie masz na to wpływu. Ciesz się że jesteś chudy i wysoki. Ja jestem do tego jeszcze niski i gruby.

  7

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. A poza tym, to bij konia.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Nie przejmuj sie, zacznij zarabic hajs to pojawi sie i pewnosc siebie i dupeczki ktore same zleca sie jak cmy do swiatla, wyglad wtedy jest drugorzedny, zwlaszcza jesli jestes spoko gosciem :), dupeczkom po wyjsciu z lat „nastu” zmieniaja sie priorytety

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Zacznij od ortografii dalej jakoś pójdzie 🙂

  1

  3
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Przykra sprawa, to może kup sobie tupecik i noś. W tych czasach to kupisz nawet z prawdziwych włosów. Do tego możesz dokupić naturalne kleje, które mocno trzymają tak, że jak ktoś będzie chciał ci zdjąć z głowy to tak łatwo nie pójdzie. Tylko nie kupuj badziewia za 5 zł bo można sobie wtedy więcej szkody zrobić niż pożytku. Ci co wiedzą o twoim problemie będą wiedzieć ale chuj im w dupę. Za to obcy będą widzieć faceta z lux włosami. Za granicą poza naszym bieda landem jest też popularny specjalny proszek który pruszy się na łysienie plackowate i wygląda jak prawdziwe włosy, ale za nim do nas takie cudo trafi to minie kupa czasu. Także działaj, a nie użalaj się nad sobą.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Chuj Ci w dupę łysolu pierdolony

  2

  3
  Odpowiedz
 10. Gol się na łyso całkiem że niby tak ma być. Zrób sobie kolczyka w uchu i załóż gruby łańcuch na szyję i wtedy będziesz gangsta i nikt Ci nie podskoczy już

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Ogolić na glacę i już.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Kup sobie priorin. Ja używam żeby włosy szybciej rosły I działa.

  0

  1
  Odpowiedz