Do tego cepa, wiadomo którego. Twoja naiwność jest wręcz uderzająca, ponieważ dajesz się bezrefleksyjnie nabierać na iluzję mojej prawdziwej natury, podczas gdy w rzeczywistości to ty jesteś przygłupem, który nie potrafi odróżnić pozorów od faktów. W przestrzeni internetowej nikt nie ma obowiązku udawania normalności ani dopasowywania się do czyichkolwiek standardów moralnych, a twoja próba narzucenia mi jakichkolwiek zasad jest całkowicie pozbawiona sensu. Prawda jest brutalna i oczywista: to miejsce wypełnione jest wyłącznie przez ludzi takich jak ty – jednostki, które poświęcają własną autentyczność na ołtarzu popularności, robiąc wszystko wyłącznie pod publiczkę i dla tanich poklasków. Przestań się oszukiwać i zaakceptuj fakt, że w tym cyfrowym teatrze to twoja desperacka potrzeba akceptacji czyni cię częścią tłumu przygłupów goniących za pustymi lajkami.
Jeszcze coś dla niektórych
2026-06-24 22:490
1

„Maxi King All-Right
Lepszy od cesarza,
bo ma styl i smak.
Maxi King So-Nice
Z zewnątrz twardy miękki w środku,
mów mu kotku”.
Chłop chyba sam do siebie pisze po pijaku
Już w którymś z kolei komentarzu widziałem ten zwrot, od którego zaczął powyższą chujnię. Naćpoł się i kule kręci, chłop może w szoku jest…
Według mnie nie ma co dawać się prowokować, może jedynie ci pamiętający PRL, ledwo umiejący korzystać z internetu i dzieciaczki 8śmio lub 10letnie dają się na takie rzeczy nabrać, np. na jakieś marne prowo albo na coś co raczej nie powinno być skomentowane.
Według mnie prędzej czy później świat się dowie kto jest kim, kto jaki jest: Niemiec, Żyd, Ukrainiec i tak dalej, kto tu jest tolerancyjny wobec kogo, kto kogo szanuje, kto się uważa za lepszego itd.