Jeszcze coś dla niektórych

Do tego cepa, wiadomo którego. Twoja naiwność jest wręcz uderzająca, ponieważ dajesz się bezrefleksyjnie nabierać na iluzję mojej prawdziwej natury, podczas gdy w rzeczywistości to ty jesteś przygłupem, który nie potrafi odróżnić pozorów od faktów. W przestrzeni internetowej nikt nie ma obowiązku udawania normalności ani dopasowywania się do czyichkolwiek standardów moralnych, a twoja próba narzucenia mi jakichkolwiek zasad jest całkowicie pozbawiona sensu. Prawda jest brutalna i oczywista: to miejsce wypełnione jest wyłącznie przez ludzi takich jak ty – jednostki, które poświęcają własną autentyczność na ołtarzu popularności, robiąc wszystko wyłącznie pod publiczkę i dla tanich poklasków. Przestań się oszukiwać i zaakceptuj fakt, że w tym cyfrowym teatrze to twoja desperacka potrzeba akceptacji czyni cię częścią tłumu przygłupów goniących za pustymi lajkami.

0
1

Komentarze do "Jeszcze coś dla niektórych"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „Maxi King All-Right
    Lepszy od cesarza,
    bo ma styl i smak.
    Maxi King So-Nice
    Z zewnątrz twardy miękki w środku,
    mów mu kotku”.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Chłop chyba sam do siebie pisze po pijaku

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Już w którymś z kolei komentarzu widziałem ten zwrot, od którego zaczął powyższą chujnię. Naćpoł się i kule kręci, chłop może w szoku jest…

      2

      0
      Odpowiedz
  4. Według mnie nie ma co dawać się prowokować, może jedynie ci pamiętający PRL, ledwo umiejący korzystać z internetu i dzieciaczki 8śmio lub 10letnie dają się na takie rzeczy nabrać, np. na jakieś marne prowo albo na coś co raczej nie powinno być skomentowane.
    Według mnie prędzej czy później świat się dowie kto jest kim, kto jaki jest: Niemiec, Żyd, Ukrainiec i tak dalej, kto tu jest tolerancyjny wobec kogo, kto kogo szanuje, kto się uważa za lepszego itd.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: W tym roku nie mam czasu się niestresować | Gotowanie w nocy | Jebani inwestorzy | Ghosting | Rodzice sie nie udzielaja | Kable i wtyki kupowane w internecie | Influencer - Menel | Sentinel Północny - miejsce na świecie do którego cywilizacja na szczęście nie dotarła | Cały świat i jego problemy | Widocznie uznałem, że ten temat jest potrzebny. Pare dodatkowych prawd i gównoprawd | Kurwa co z tym deszczem | Marze o miseczce A | Podpaski i grzyby | Jak zarobić milion zł? Jak stać się łatwo i szybko milionerem w Polsce? | Jestem gruby, brzydki, ubogi (także na umyśle) - kontynuacja / przerażająca prawda | Jestem gruby, brzydki, ubogi (także na umyśle), | Nie mam co robić w weekendy już od 10 lat | Wrogi pies | Janusz Chrystus cz. 2 | Moja fobia | Co to za głupota żeby sprowadzać imigrantów? | Prawdziwie polski rząd | Kastracja społeczna | zmiany, kurwa zmiany! | Zakupy na OLX | Marzenia małego Pimpka | Mam już, kurwa, dość. | Pora umierać Polsko | Tipsy | Coś dla niektórych | Bydło | Wszystko jest chujowe, nie tylko chujnia | Będzie wojna | Wspaniałe życie | Zmyślona historyjka | Pytanie do admina | Promocje które powinny być zakazane | Dawny artykuł: Breivik będzie mógl uprawiać seks | Pod prąd | Współczuję adminowi | Dlaczego nie pracowałem - pełna odpowiedź | Wszyscy mi ZAZDROSZCZĄ renty i przez to wszyscy Mnie NIENAWIDZICIE. | Deja vu (dla mądrych inaczej: deżawi) | Równość wobec prawa to mit? | Tak | A mnie jebią gry komputerowe | Przedstawiam Wam lektury szkolne z jakimi się zetknąłem i moje wspomnienia z edukacji | Społeczność Internautów | Powiem Wam dzisiaj w jaki sposób można poznać debila