Słuchajcie no nie wytrzymam, bo właśnie usłyszałem w telewizorni, że te wszystkie upały przychodzą prosto z Niemiec i powiem wprost – to jest ewidentne! Oni nam po prostu celowo wysyłają to gorące powietrze, żeby nas dojechać i zrobić nam pod górkę. Na dodatek, żeby to powietrze tak mocno zagrzać, zużywają potworne ilości ropy kupionej po cichu, za naszymi plecami, od putina. Ten ich upał to dokładnie ta sama zagrywka, co z tymi rybami w Odrze, bo przecież wszystko ma swój sens i jakiś ukryty plan. Koniec z tym gadaniem o zmianach klimatu, bo to są jakieś bajki dla naiwnych, żeby nas chyba oszołomić. Nikt w to nie wierzy! Trzeba natychmiast powołać specjalną komisję pod przewodnictwem Pana Antoniego Maciorewicza, który rzetelnie wyjaśni tę całą aferę i pokaże nam czarno na białym, co się dzieje. Przecież nawet Pan Przyszły Premier Przemysław Czarnek już wcześniej wiedział o co chodzi, skoro zdjął te swoje sranele srotowoltaiczne z dachu – to jest jasny sygnał dla wszystkich!
Kurwa co z tym upałem
2026-06-27 20:110
2

Ja pierdole ludzie ogarnijcie sie, lato jest to jest ciepło, bedzie zima to bedzie zimno. Dorośli ludzie a dziwią się kurwa wszystkiemu jak dziecko bawiące się włącznikiem światła.
Gorąco = źle
Zimno = źle
Niezbyt gorąco = mogłoby być trochę cieplej to byśmy śmignęli nad wodę
Niezbyt zimno = kurwa, małe dzieci no chyba nigdy śniegu nie zobaczą, pamiętasz te zimy?
Pada = ja pierdolę, znowu?
Sucho = straszna duchota, a dopiero co wsadziłam sadzonki arbuzów
„Nic się nie podoba, choćby było zajebiste
Na szyi obroża, bo tak wychował ich system”