A ksiądz taki i owaki

Witam wszystkich chujniów… Od razu z samego początku chciałbym przejść do konkretów, a dokładniej co mnie boli… Jestem ministrantem od 10 roku życia, wpajano mi, że służę Bogu (Babcia) i w sumie miała rację bo tak jest… Obecnie mam 20 lat i od kilku lat koledzy którzy zrezygnowali ze służby śmieją się między sobą że służę Bogu… Czy to jest kurwa aż takie śmieszne i takie poniżające? Wytykają że ksiądz to pedofil, złodziej, i żarłok… Kurwa nooo od 10 lat ksiądz nawet nic podejrzanego do mnie nie powiedział a gdzie tutaj mówić o jakimś macaniu? Złodziej… Bo co ludzie dają mu na tace lub za mszę, ale on się o to nie prosi, gdyby tak było to było by to niezgodne z prawem kanonicznym… Najpierw ludzie dają księdzu kasę a potem wyzywają że złodziej, i ostatnia rzecz to żarłok… Ciężkie stwierdzenie kiedy ksiądz waży ok. 80 kg. Jednego kolegi wujek waży 120 kg i jakoś ksiądz nie mówi do niego siema grubasie tylko z uszanowaniem Szczęść Boże dobry człowieku…

81
23

Komentarze do "A ksiądz taki i owaki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chyba ktoś z pisu to pisał

  2

  6
  Odpowiedz
 3. HAHAHA jesteś ostatnim looserem i żal mi Ciebie gamoniu! Czy to wstyd służyć Bogu? A tak! Wstyd! Chłop 20 lat a w głowie dalej ten 10 letni szczyl

  0

  14
  Odpowiedz
 4. Obyś w czasie mszy zesrał się z bąkiem w gacie albo zjebał się na ryj schodząc z tego durnego schodka w swojej parafii cały kościół zacznie się z ciebie rechać a Ty weźmiesz tą tackę którą trzymasz pod mordami przyjmującymi komunię i rzucisz nią jak predator swoją tarczą, zetniesz 79 łb9w zagrasz nimi w kręgle i pójdziesz do mamy na obiad na kotleta ziemniaki i surówkę z kiszonej kapusty

  2

  8
  Odpowiedz
 5. Dobrze robisz i rób to nadal. Może nawet podświadomie koledzy Cię podziwiają i zazdroszczą, dostrzegając własną małość.

  10

  2
  Odpowiedz
  1. Tak, chcą go wyruchać tak go podziwiają

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Tak sprobuj nie dac ksiedzu za pogrzeb czy msze slubna celaw jestem czy ci taka odprawi, albo jak mu dasz co laska a nie tyle ile on bedzie chcial

  3

  3
  Odpowiedz
 7. Wal chuja księdzu

  4

  2
  Odpowiedz
 8. Obecnie trwa procedura wprowadzania nowej religi. Dlatego kościoły są niszczone ( noter dam i inne).

  To ciekawe czemu ksiadz jest gruby. Pewnie wpierdala mięso, a nie powinien moim zdaniem(5 przykazanie) chyba,że padlinę.

  1

  4
  Odpowiedz
 9. Może w twoim środowisku babci i jej koleżanek z kółka różańcowego normą jest wierzyć w te rzeczy – ale w XXI w. wiara w to jest równoznaczna z mrokami średniowiecza albo z bajkami. Chyba nie bez powodu jest gwałtowny postęp technologiczno-naukowy i jednocześnie coraz większy zanik religijności? Skojarz, bo fakty są takie, że to dlatego, że zmieniliśmy już dawno swoje myślenie i wartości – opieramy się na faktach a nie na myśleniu życzeniowym i ślepej wierze. Masz odpowiedź, dlaczego ludzie śmieją się z ludzi religijnych i nazywają ich moherami.

  7

  5
  Odpowiedz
 10. Byłem zamówić mszę za ś.p. babcię. Miałem uszykowane te jebane 50PLN w kopercie jako „zadatek na rozwój świątyni”. Jakież niemiłe było moje zaskoczenie, gdy ten, wypisując karteczkę, oznajmi mi, że jestem winien 50PLN! Jakiż byłby odbiór jego posługi i całego przedsięwzięcia, gdyby jednak dziób na kłódkę trzymał i to ja wyszedłbym z inicjatywą?
  Dlatego powiadam ci, nie idź tą drogą. Nawet, jeśli nie macają, to granda na innych polach!

  7

  0
  Odpowiedz
 11. No, jeśli służysz cynicznej organizacji, żyjącej ze sprzedaży bajek o nieistniejącym Bogu, to owszem jest to śmieszne i poniżające.

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Ta, a kod DNA człowiekowi napisała Matka natura na spółkę ze starożytnymi kosmitami. Wzmocnij Chi bo nie będziesz mógł pieczęci formułować i Cię byle Boruto pokona.

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Jak robisz to z zgodzie z sumieniem, to pierdol opinie innych. Wiara jest indywidualną rzeczą każdego z nas. Ze mnie się śmiali, że modlę się do drzwi wykonanych ze św. dębu. Na debili nie ma rady.

  2

  2
  Odpowiedz
 13. Chuajanów ,a nie chujniów.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Nie przesadzaj. Nie napisałeś ile ksiądz ma wzrostu, a to utrudnia nieco ocenę. Poza tym może dużo jeść i często srać, kto go tam wie. Może któryś z kolegów słyszał jęki proboszcza w kiblu i uznał, że tasuje się przy nieodpowiednich zdjęciach, a duszpasterz opierdolił poprzedniego dnia kebaba z sosem ostrym i mało żołądka nie wysrał.

  6

  0
  Odpowiedz
 15. Służba Bogu to bardo wymagająca praca!!! A o ile łatwiej jest się wywalić na plecy włączyć Big Brothera otworzyć browar i sycić się swoją udawaną wielkością – bo dobra wypłata, bo tenis, bo lekcje konnej jazdy- to jest wbrew pozorom proste, wystarczy być nieczułym skurwysynem i nie dbać o dobro innych tylko swoje. Czym innym jest żyć słowem bożym to trudne jest , a jak się czegoś nie umie albo się nie chce to najłatwiej to obśmiać- tak mi się przynajmniej wydaje.

  5

  4
  Odpowiedz
  1. No pewnie, jak się nic nie umie albo nie chcę to najłatwiej myśleć ze spadnie z nieba bo Bóg da

   1

   0
   Odpowiedz
 16. Brakuje dobrego wychowania i szanowania ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Synu, nie pisz już o tym macaniu, czy innych molestach, bo sam wiesz przecież dobrze, jak Ci z otworu capi…
  – kto by z Tobą cokolwiek chciał…

  0

  0
  Odpowiedz