Abstrakcyjne pojecie ciszy

Mamy dość codziennych pretensji ze strony sąsiadów z góry, którzy mają abstrakcyjne pojecie ciszy!! Wystarczy, ze zakaszlemy i zaraz walą w rurki bo niby za głośno. Radia słuchamy przez słuchawki ze względu na skargi o odbywające sie codzienne dyskoteki w mieszkaniu. Telewizor podobnie.

Mamy też pretensje o nocne procentowe zabawy i to z czarodziejką z księżyca, a przecież ktoś taki nie istnieje.

Niedługo chyba przyjdzie zaprzestać oddychania we własnym domu, bo sąsiadom przeszkadza.

Nawet na przejeżdżające samochody sąsiady warczą, że za głośno silnik pracuje.

32
15

Komentarze do "Abstrakcyjne pojecie ciszy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Puść ruskiego hardbassa i dopiero zobaczą, co to jest hałas…

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Ale pierdolisz… abstrakcyjne pojęcie ciszy, mhm… przyzwyczajaj się, debili jest pełno wokół nas i trzeba to pogodzić, niejednego jeszcze spotkasz w życiu gwarantuję ci, a na pewno być może i gorszego, do prawdy miałem do czynienia z dużo gorszymi przypadkami, ogar chłopie, w razie czego idź do urzędu praw człowieka czy gdzieś tam nwm

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zrób kurwom raz czy 2 prawdziwą imprę na 20 osób, słuchaj r Marysia na pół pizdy przez miesiąc to albo się przyzwyczają do tego, że coś takiego jak dźwięk istnieje, albo debilizm rozsadzi im puste cebulackie łby. Rzekłem

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Niech puści holenderskie techno…

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bo są zaburzony psychicznie jednostkami, możliwe, że z nerwicą. I pomyśl, że taki pełno łazi w społeczeństwie na wolności. Powinno się takich wyłapywać i na siłę leczyć. Ew. Pan od lania gumową pałką, co tutaj się udziela, ich powinien dostać w swe łapska.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Wal chuja. Zajadle, zapiekle, z jękiem i chodzeniem łóżka którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o i piłuj. To nauczy sąsiadów moresu.

  7

  0
  Odpowiedz
 8. A rób im po złości, puszczaj najlepiej ruskie tehno na full, co się podlizywać będziesz!
  Znam taką sztuczkę. Jeśli sąsiedzi mieszkają nad tobą.
  Wypełnij garnek wodą do 3:4, postaw na szafie i dociśnij do sufitu jakimiś książkami. Na ten garnek nałóż słuchawki i podłącz do laptopa. Jak wszystko gotowe to póść hitler gangam style 10 h. Oni będą słyszeć maślany bass hitlera a jak przyjdą do ciebie to będzie cichutko i wtedy będą mieć rozkmine. Polecam też dla odmian jakiś rusko hardbass np narktotik kal albo tri paloski

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Ewentualnie somsiady

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Ja kiedys obudziłem dziecko w nocy somsiadom bo pierdnołem ,i dzieciak za scianą zaczoł płakać , blokowiska to getta.

  7

  0
  Odpowiedz
 11. A weźże Ty i spierdalaj !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zapierdol chujom z jakiejs pro nuty dla ciebie. Ja od siebie polece giuseppe ottaviani – 8k, badz pro mozgojebna techniawa marco v avalon, karney – snarl (od tej ostatniej wyjebie im szyby w oknach)

  1

  0
  Odpowiedz
 13. No pięknie. Jebane nowe pokolenie polactwa a takie same debile. Żaden świński ryj nie pomyśli, że mieszka kurwa między ludźmi. Albo napierdala na bosaka jak kurwa jakiś jebany brudas komuś nad łbem albo „puść mu hardbasa” A srać wam na wycieraczkę kurwy jebane, napierdalać w rury, niech się cały blok dowie co za kurwa tu mieszka. Wpierdol od wszystkich się wam należy bo jak się was prosi to nie rozumiecie. Jebane debile z wioch zbierane. Mam sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy i mogę tak pierdolnąć, żeby szyby powylatywały – nie robię tego z szacunku dla innych – wiecie co to słowo znaczy? Bo kurwa mieszkam między ludźmi i nie jestem jebanym bydlakiem, jełopem co musi się najebać, zrzygać i napierdalać muzą co tydzień bo się wyrwał z PGRu na stancję do miasta..

  3

  1
  Odpowiedz