Alerty RCB

Na chuj mi wysyłają te śmieszne alerty skoro w większości nawet się nie sprawdzają. Groźne burze i ulewne opady z czego wychodzi normalny deszcz albo wcale nie pada. 30 stopni oni mi wysyłają żeby lepiej zostać w domu. Kiedyś nie było takich powiadomień i jakoś ludzie żyli, za to były prawdziwe burze a teraz nawet nie ma na co popatrzeć.

8
3

Komentarze do "Alerty RCB"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. MSKB (Masz Się Kurwa Bać)

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Założę się o kilka flaszek Amareny, że pod koniec października tego roku będą alerty o możliwych wichurach i możliwych spadków temperatury nawet do -6 stopni przy gruncie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzymanie plebsu za mordę poprzez strach.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Dzień Dobry !
  Polecam zablokować wszystkie rządowe alerty. Jak tak zrobiłem i jestem w trakcie doktoratu.
  Pozdrawiam serdecznie z mojej dziury.
  Doktorant Sławek

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Doktorancie Sławku. Jakim środkiem lokomocji zamierzasz udać się do Wrocławia? Podobno Twoją 125 zajebali Ci bo postawiłeś ją nie z tej strony dziury co powinieneś. Drugie pytanie:czy doktorant Kasia przybyła do Twojego wypasionego lokum czyli dziury pojazdem dwukołowym, czterokołowym czy może na miotle, żeby mogła szybciej zaspokoić Twoją nieokiełznaną chuć?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Drogi Kolego !
    Nie muszę odpowiadać na Twoje pytania , ale widzę że jesteś kulturalnym człowiekiem , dlatego odpowiadam , a Ty nie czytasz moich relacji dokładnie : 125 nikt mi nie zajebał , była postawiona po prawej stronie od dziury, a nie z lewej ,jak mniemałem . Poruszam się dodatkowo hulajnogą elektryczną o zasięgu według producenta 80 km ( no jak 20 km/h pojadę , to może i tyle przejadę ) , ale ja cisnę na Wrocław 50 km/h.
    Doktorant Kasia przyjeżdża zwyczajnie samochodem , takim gratem , bo my doktoranci do bogatych się nie zaliczamy.
    Czytaj dokładnie moje relacje to będziesz wiedział.
    Pozdrawiam ciepło
    Doktorant Sławek

    0

    0
    Odpowiedz