Beyond | Testo x3

Consciousness – Sentience of internal, external or virtual existence.

Dusza składa sie z atomów które po śmierci przemieszczają sie po wszechświecie, to znaczy, że nie jest niematerialna. Zmarłych można spotkać na płaszczyźnie astralnej. Praktycznie to emocje uczucia i pasje istnieją w świecie astralnym co znaczy, że jeżeli znasz jakąś osobe która tam jest to możesz ją tam zobaczyć i to będzie ona.
Ale prędzej zostaniesz wyrzucony z płaszczyzny astralnej przez nieprzyjazne byty astralne.
Najłatwiej jest tam wejść podczas głębokiej relaksacji przy pomocy bardzo wysokiej stymulacji. 5 Gramów chemicznego na dwa nosy jest tu przydatne, ale można też i na czysto, więc nie powiesz mi, że to ćpanie.

To jest paranauka bo to nie jest potwierdzone naukowo, w końcu tylko ty możesz zobaczyć to co zobaczysz w podróży poza swoim ciałem.
Ja w 7 sekund przemierzyłem miliardy kilometrów swietlnych, wylądowałem na jakiejś planecie z niebieskimi ludkami, dużo ich było, nic wokół nie było zabudowane. Nie mieli ogonów, mieli długie czoła i długie ręce, byli chudzi i łysi. Najprawdopodobniej na wskutek spożycia psychoaktywnych świecących owoców z drzew. Nie sądze żeby byli inteligentni, to raczej zwierzęta przypominające wyglądem nas, w dodatku naćpane fest. Fakt, że nie mieli ogonów może oznaczać, że ewolucja, lub po prostu nie mieli kości ogonowej. Na planecie było ciemno ale panowała pokojowa temperatura, to znaczy, że księżyc musiał być duży i rdzeń planety który ją ogrzewa nie był tak całkiem głęboko. Otoczenie typu sawanna, wokół ocean ale bez plaży więc pewnie nie było wiatru. Nie sądze żeby na tej planecie były lodowce, jest po prostu dużo wody ale mimo to teren jest suchy. W wodzie mogły być małe formy życia, ale jak na lądzie są te ludki to te owoce to pewnie niezły strzał protein.
W ogóle to nie widziałem genitaliów, samice miały tylko większy obwód klatki piersiowej, pewnie rozmnażają sie przez jakieś tarło czy chuj.
Jak dla mnie to dinozaury type planet.

No a w ostatniej sekundzie odwiedziłem płaszczyzne astralną i takiej przestrzeni napewno nie ma we wszechświecie, to była czarna pustka gdzie kolor czarny był dominujący ale to nie był żaden czarny, może granatowy ale odcień był tak ciemny, że normalnie wyszedłby czarny, a nie był.

No w takim wypadku jak sie tam jest to można albo mieć wyjebane i tam być, nie przejawiać świadomości, albo być świadomym tego, że sie tam jest i wtedy zauważają cie inni i nie wszyscy chcą żebyś tam był. A, że ja jestem nadświadomym fiutem to od razu mnie wyjebali. Ale i tak czułem sie jak bym tam był wieki.

Prawdopodobnie pompa mi jebła, biła całkiem wolno więc nawet nie poczułem jak siada ale jak ich zobaczyłem to pewnie skok adrenaliny sprawił, że wróciłem bejbe.
W sumie to nie czuje żebym mógł zrobić tam coś więcej niż ich zobaczyć. Na pewno nie da sie z nimi rozmawiać, to odbywałoby sie inaczej niż normalnie. Jeżeli nie to wtedy to nie oni mówią.

Ale po takiej podróży właśnie zna sie odpowiedź na źle skonstruowane pytanie o sens istnienia i ta odpowiedź to: Nie istnieje, tylko po tym będziesz miał inną percepcje tej odpowiedzi. Poczujesz raczej pozytywne emocje, zrozumiesz, że to jest właśnie ta odpowiedź.

4
1

Komentarze do "Beyond | Testo x3"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Boze co za facet.Musisz byc swietnym facetem

  Jestes bardzo madry.
  Dziekuje za odp

  0

  0
  Odpowiedz