Bezmózgi w internecie

Jak mnie niesamowicie drażnią opisy półgłówków do zdjęć, pokroju Seba, husaria wszechpolska i inne zwierzęta. Wstawi jeden z drugim byle zdjęcie a pod nim: OGIEŃ!
Jadom świry jadom,
Kawa wypita piona przybita,
Jaaazda ogień auuuuuuu,
Ogień i pizda na tłoki,
Pizda ogień.
Żeby to miało jeszcze jakieś przesłanie a to nie dość,że się ani kupy ani dupy nie trzyma to brzmi jak nawoływanie się goryli podczas godów.

58
8

Komentarze do "Bezmózgi w internecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Ministrant pod sutanną aauuu!

  3

  0
  Odpowiedz
 4. A co wolisz „jeśli nie akceptujesz mnie jak jestem najgorsza ,nie zasługujesz na mnie jak jestem najlepsza” albo „jestem jaka jestem” XDDD To ja już wolę opisy dla beki

  6

  1
  Odpowiedz
 5. To teksty żywcem wzięte z mixów szmitka
  Google: szmitek cesarz pierdolniecia

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ja zawsze mam polewkę, z debilizmu oznaczania znajomych, pod każdym postem, zdjęciem, kawałem czy chuj wie czym. Normalnie niedługo będzie tak, że będzie zdjęcie gościa co gwałci dzieci, a tempa szmata swoich kolegów tam oznaczy w komentarzu, żal

  0

  0
  Odpowiedz