Brak uzasadnienia

W tym wpisie napiszę Wam o tym, że wnerwia mnie jak ktoś nie uzasadnia, na przykład dlaczego czegoś nie wolno – wkurza mnie odpowiadanie: „bo nie”.

Albo pytam się kogoś skąd coś wie, na przykład na mój temat, a ta osoba zamiast uzasadnić skąd wie to odpowiada: „bo wiem”.

Ja tam zawsze uzasadniam, jeśli bym czegoś zabronił albo nakazał to na pewno bym uzasadnił dlaczego. A jeśli ktoś się mnie pyta skąd wiem coś to nie odpowiem: „bo wiem” tylko skąd konkretnie.

Przykładem jest jeszcze porzucanie moich ulubionych kanałów z YouTube przez ich właścicieli bez uzasadnienia czemu zostały porzucone (np. YouTuber „Wiśnia” porzucił swój kanał czyli nie dodaje nowych filmów, a te które dodał usunął wszystkie).

4
6

Komentarze do "Brak uzasadnienia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mnie wkurwia, jak ktoś ma durne problemy i na siłę próbuje przekonać innych, że to coś znaczy.
  Co tydzień będziesz pisał, że Ci smutno bo „wiśnia” sobie poszedł? Wal chuja. Albo walnij się w łeb.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Po to jest strona żeby pisać co kogo wkurwia. Mnie wkurwia brak uzasadniania to tu piszę o tym. Nie jest to poważny problem z tym YouTuberem „Wiśnią”, ale i tak mnie wnerwia że upadł ten kanał. A poza tym to z Wiśnią to tylko taki przykład, brak uzasadniania mnie denerwuje też w innych przypadkach.

   1

   1
   Odpowiedz
 3. O YT już pisałeś xD

  Natomiast też mnie to strasznie irytuje, gdy ludzie nie chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i swoją wiedzą.
  Ukrywają wszystko, jakby to była kurwa Enigma.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ludzie chcieliby przekazać jak najwięcej, używając w tym celu jak najmniejszej liczby słów. To jest trudne i trzeba wiedzieć jak to robić, dlatego denerwują się, kiedy ktoś pyta ich o szczegóły. A co do drugiej części, to chyba cię popierdoliło. Myślisz, że ludzie specjalnie dla ciebie sprawdzą, czemu „Wiśnia” nie dodaje nowych filmów? Jeśli sam tego nie wyjaśnił, to znaczy, że z jakiegoś powodu tego nie zrobi. Nie ma takiego obowiązku, więc nie zawracaj dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Przegumować całą Polskę od morza do Tatr.Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja pierdolę. Ty łachmaniarski pomiocie szatana. Mówia Ci bo nie, bo nie chce im sie kurwiszonom tłumaczyć.

  Sobie kurwa sprawdź leniu jebany. Co to kurwa Twoja służba jesteśmy?

  2

  1
  Odpowiedz