Brzuch

Cztery tygodnie temu , po 17 latach nałogowego palenia papierosów, postanowiłem rzucić to ścierwo.
Wpierdalam teraz za trzech , jrm wszystko , wszędzie i dużo.
Teraz też sie nawpierdalałem jak świnia aż mnie brzuch napierdala.
Jak dalej żyć gdy sie tak wpieprza?

15
5

Komentarze do "Brzuch"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przestań tyle wpierdalać, opasła kurwo bo w nic nie wejdziesz gamoniu, lepiej zacznij chlać to zawsze alternatywa bysiorze

  5

  0
  Odpowiedz
 3. zacznij kurwa cwiczyc.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Najgorzej się przejmować. Wymień ciuchy na większe i chuj, pizza stygnie. Mejk jorself hepi, kurwa, jak to mówią Anglicy. Aha i nie zapomnij dobrze zwalić na deser..

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Hartuj miecz

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ciumkaj marchewkę

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Otwórz wentyl

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Przekłuj balon

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pojebany jesteś że tak wpierdalasz

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Znasz odpowiedź : Wal ch…

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Idz do ksiedza Szczepana na plebanie.On ci wpakuje 16 cm swiezego kutasa w dupsko
   i przetka wszystkie zatwardzenia.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Miałem podobnie, ale po kilku miesiącach się unormowało.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Skoro się nażarłes to czas na papieroska

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Ja się czuję świetnie, kiedy mam często szansę nawpierdalać się maksymalnie do syta. Rzuciłeś to gówno jakim są fajki, masz tyle jedzenie, że wpierdalasz aż boli Cię brzusio, więc gdzie chujnia? 😉 Chłopie, dorzuć do tego jakiś intensywny sport, osobiście polecam sztuki walki, bo siłownia jest nudna i niszczy stawy (niezależnie w jakim jesteś wieku) i takie częste lunch’e/lancze, o których wspomniałeś, w połączeniu z 4-5 treningami w tygodniu wyjdą Ci maksymalnie na zdrowie. (lepsze samopoczucie, sylwetka, więcej energii). Będziesz czuł się tak dobrze, że będziesz QTASIŁ dziewczyny młodsze o tyle, przez ile paliłeś fajki, tzn. 17 lat młodsze, siedemnaście ihaaaaaaaaaaaaaaaaa ihaaaaaaaaaaaaaaaaa o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak —–_—–

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Rozłóż na wszystko, wal chuja, jedz, pij, dużo pierdź a przede wszystkim biegaj po kilka kilometrów dziennie. Co do jedzenia to wpierdalaj z chlebkiem, bez chlebka się nir najjesz, a tak sie zapchasz i dasz se spokój na jakiś czas z jedzeniem, pozdro i pamiętaj by sie myć za uszami!

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Zapraszam do mojego, czyli Prezesa EURO mebel , zakładu. Tam nie będzie czasu na żarcie. To jest zakład, a nie restauracja. Piętrujące się sterty płyt i desek nie pozwalają na odpoczynek, a na pewno już na żarcie. Nie ma metra kwadratowego bez zasięgu kamer, więc Prezes wszystko widzi. Najwyżej sobie możesz na Katerinę, szwaczkę popatrzeć. Jak będziesz dla niej miły, to da Ci parę zdjęć, to w nocy pochlapiesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Nic, tylko żryć i brać kasę od państwa…

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Zastąp nałóg palenia nałogiem ćwiczenia. Zacznij się ruszać i chodzić na siłownie. Postaw sobie jakiś cel bo zaraz będziesz pączkiem.

  0

  1
  Odpowiedz