bzdury o drożyźnie w polsce

Nic mnie tak nie wkurwia jak pierdolenie starych wąsatych januszy i grazyn którzy wychowali się w PRL jaka to teraz drożyzna jest. Całe życie skurwiele nic nie robili ledwo szkole podstawową skończyli i jeszcze narzekają. Państwo im dało wszystko a gowno się im należy.
Teraz co do młodych. Oni też nie są świeci. Jebane nieudaczniki z roczników 1987 do 2000 i więcej nie potrafią odnaleźć się w obecnym systemie gdzie rządzi pieniądz. Starzy ich nauczyli ze wszystko im się należy i tego oczekują ze będą zarabiali kokosy bez odpowiednich kwalifikacji.
Chuj ze nie potrzeba nam tyłu polonistów czy innych zjebow, ale to było najprostsze aby przedłużyć dzieciństwo, więc wybrali. A teraz płaczą przy dystrybutorze na stacjach tankując swoje gówniane cinquecento 1.0 w gazie albo w sklepie przy kasie.
Dobrze wyedukowany człowiek z wiedzą ma w dupie ceny tak jak ja. Nie mam czasu na takie bzdury jak Inflacja w Polsce, bo mam majątek zdywersyfikowany w różnych formach w różnych krajach zjeby.
Mam w dupie wasze problemy zamknąć ryje albo weźcie się do roboty kurwy!!!
A i nie ważcie się głosować na pisiorow

9
19

Komentarze do "bzdury o drożyźnie w polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie będziesz mi chuju mówił na kogo głosować.
  Odpierdol się od polonistów.
  Piszemy szkołę podstawową, a nie szkole podstawową ciulu.
  Piszemy tylu polonistów, a nie tyłu polonistów zjebie „dobrze wyedukowany”.
  Zamknij ryj kurwo niedouczona, może ja lubię swoje cinquecento i jebanie za 3200 na rękę.

  9

  5
  Odpowiedz
  1. Nie wiem stary o co Ci chodzi z młodymi, jestem z końcówki tamtego milenium i z wioski. Ja i połowa moich znajomych klepiemy pieniądze niewyobrażalne dla mnie tak z 13 lat temu, gdzie stare pokolenia gdy w telewizji usłyszały o średniej krajowej to się śmiali sami do siebie, że głupoty gadają w tej telewizji, bo nikt takich pieniędzy nie widział, a teraz? Średnia krajowa nie robi na nikim wrażenia.

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Ty chyba jakiś pierdolnięty jesteś.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Sam weź się do roboty a nie pierdolisz głupoty na chujni śmieciu jebany.

  2

  3
  Odpowiedz
 5. To brzmi jakby gościu chciał podstępem agitować pis hahaha

  0

  4
  Odpowiedz
 6. Mój wujek jest takim Januszem i ostatnio postrzelił na polowaniu dzika. Tak mówił. Ale dodał, że strasznie od niego śmierdziało. Czego się szlajasz po lasach, śmierdzielu?

  0

  4
  Odpowiedz
 7. Dokładnie. Teraz jest tanio jak nigdy wcześniej.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Chuj ci na matule kasztanie idź kurwa koledze do dupy pakować albo na odwrót i wyjazd z tej chujni. Twój stary jebie gównem a matka na pkp ciągnie kutasy dla meneli eloooo

  2

  2
  Odpowiedz
 9. A jak zagłosują na mencwela to kurwa lepiej????

  1

  0
  Odpowiedz