Cham..

Witam wszystkich chujniów. Chciałem napisać to do tych ludzi którzy mają do mnie problem. Mam 32 lata i jestem deweloperem budowlanym, co za tym idzie? Pieniądz ciężko pracowałem aby wzbić się na rynek a taki kurwa menel któremu chciałem kupić śniadanie powie do mnie spierdalaj bo on chciał kasę na piwo rozpierdala mnie od środka… Co za tupet z jego strony, kiedyś to on się śmiał z takich ludzi jak ja, że kujon i lizydupa, gdybym był taki jak on to śmiał bym się teraz z niego ale ja chciałem mu pomóc, o to co w zamian otrzymałem od takiego „ZERA”

43
17

Komentarze do "Cham.."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kasę może i masz ale chuja wiesz o życiu ludzi z nizin. A na chuj mu śniadanie? On dostanie jakieś paczki z caritasu, obiady z opieki społecznej, no a na piwo nie ma hajsu. Więc żebrze. A Ty po chuj naiwnie wyjeżdżasz mu ze śniadaniem…

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Chociaz chłop szczery był i dobrze Ci powiedział „ynteligencjo” .

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Absolutnie takim śmieciom jak ten menel nie pomagać, niewdzięczne gnoje powinny zdychać. I pomoc finansowa pijakowi nie jest żadnym „dobrym uczynkiem”.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. Obyś w czasie mszy zesrał się z bąkiem w gacie albo zjebał się na ryj schodząc z tego durnego schodka w swojej parafii cały kościół zacznie się z ciebie rechać a Ty weźmiesz tą tackę którą trzymasz pod mordami przyjmującymi komunię i rzucisz nią jak predator swoją tarczą, zetniesz 79 łbów zagrasz nimi w kręgle i pójdziesz do mamy na obiad na kotleta ziemniaki i surówkę z kiszonej kapusty

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Głupi ten menel, mógł zjeść to śniadanie, a inną kasę w całości przepić.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Wal chuja po chamsku

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Poszedłeś na studia i dlatego nie wiesz, jak się pomaga takim ludziom. Albo dajesz na piwo, albo piwo. A ty, imbecylu i kutwo, wychodzisz z inicjatywą śniadania?! A tfu, mendo!

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Tylko się nie posikaj z tego samozachwytu.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. To Ty, przystojny przyjemniaczku z Namysłowa, w białym Mercedesie mamusi?

  2

  1
  Odpowiedz
 11. No i co? To, że masz kasę to myślisz że jesteś kimś? Przyjdzie wojna i będziesz takim samym zerem jak on.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Wkurwia mnie takie pierdolenie,że jak coś się stanie to wtedy coś tam, albo gdyś był tam to byś wtedy coś tam itd.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Podniecasz się jak chłop wiosenną podorywką… Trzeba było wyjąć banknot, powiedzmy stuzłotowy, zapalić go, a następnie od tego banknotu przypalić fajka. Tadaam!!

  1

  1
  Odpowiedz
 13. I chuj z tymi pieniędzmi, jak wysłowić się nie potrafisz, a byle menel potrafi Cię obrazić.
  Zamiast zasadzić mu kopa w dupę żalisz się jak pizda. Myślisz, że takie obszczymury wchodzą na ten portal?

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Po chuj sie w ogóle odzywasz do jakiegoś menela? A niech se zdechnie, chuj to kogo obchodzi. Nie masz życia czy co?

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Kurwa windujecie te jebane ceny nieruchomości tak że nawet za obsrana nore 50m2 ludzie płacą po 400k i mi chuju nie pierdol ze to przez rosnące koszty materialow, podatki i inne scierwo bo rozjebaliscie rynek tak że za nore 50m2 w mrowkowcu komunistycznym albo 200letniej kamiennicy też zapłacisz podobnie a chyba kurwa na cenę tego nie mają wpływu koszty pruducji co nie? Tylko to że rozjebaliscie rynek i windujecie ceny w kosmos, a budujecie te nowe bloki z najtańszego gowna, u mojego kuzyna mieszkanie 500tyś nowy blok/ przepraszam kurwa APARTAMENTOWIEC ściany z papieru/ ocieplenia/ wygluszenia 0, ale oczywiście kto by się tym przejmował tak długo jak klatka wygląda ok, kupujcie i spierdalajcie. Komuchy budowały solidniejsze bloki od was, chamy

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Trzeba było mu zajebać kopa na ryj.

  0

  0
  Odpowiedz