Chciałbym być sam

Wkurwia mnie,że gdy byłem sam to zachciało mi się zamoczyć i być pantoflem w stałym związku. No i mam. Brak jakiejkolwiek przestrzeni, wydojenie z kasy, ciągłe kłótnie, dogryzanie, inwigilacja i pożytku z tego zero. Jak chce coś zrobić, gdzieś pojechać to nie mogę, bo wielce wielmożna królowa nie wyraża zgody. I pomyśleć, że miałem taki spokój i pole do popisu będąc sam…Ale człowiek tak ma, im ma lepiej tym więcej szuka i z reguły trafia z deszczu pod rynnę.

94
11

Komentarze do "Chciałbym być sam"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Konsolka. Pierwszy feajerze.

  13

  2
  Odpowiedz
 3. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  9
  Odpowiedz
  1. A w konsolkę grasz?

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Bywa i tak. Zostaw te kobiete, a nastepnym razem jak zamoczysz, to sie nie zen od razu, tylko spierdalaj jak prawdziwy mezczyzna.

  14

  4
  Odpowiedz
 5. Wal chuja. Jesteś samcem omega i lochy nie są dla ciebie. Tak jak i stanowisko prezesa ŁWF. Ona i tak cię zostawi a być może już na boku popuszcza szpary jakiemuś Sebie.

  9

  3
  Odpowiedz
 6. Nie mam dziewczyny więc nie wiem, jak to jest, że laska chłopakowi czegoś zabrania a on tę jej decyzje na swój temat bierze za świętość i nic z tym nie robi tylko narzeka?

  14

  0
  Odpowiedz
 7. W normalnym związku nie ma takich problemów. Ty siedzisz w toksycznym, więc po co ciągniesz coś co Ci nie odpowiada?

  18

  1
  Odpowiedz
 8. Czemu po prostu nie zlejesz kurwiszona?

  13

  1
  Odpowiedz
 9. Dziwki tańsze i szeroki wybór możesz się nawet z jakaś zakumplować dla zniżek a Ty i tak będziesz wolny z forsą przy dupie.

  16

  1
  Odpowiedz
 10. A ty se zrób mózg.

  4

  1
  Odpowiedz
 11. Ale z Ciebie cipa.

  11

  1
  Odpowiedz
 12. Wypierdalaj z tym gównem!

  2

  0
  Odpowiedz
 13. I na chuj żeś się ożenił? A nie lepsza była kochanka Renata Rączkowska?

  5

  0
  Odpowiedz
 14. to pozbądz sie baby

  5

  0
  Odpowiedz
 15. To się rozwiedź. Znów będziesz sam.

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Co za idiota.

  6

  3
  Odpowiedz
 17. Nie jesteś sam kolego.

  5

  0
  Odpowiedz
 18. Ale z ciebie pizda gościu, kończy sie zwiazek w ktorym sie meczy. Co ty w podstawowce sie zatrzymales?

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Daj sobie siana z takim czymś, błędnie nazywanym żoną. Inaczej wyjdziesz przez balkon. Wyjdź przez drzwi – wybierz życie. I nigdy tam nie wracaj, nawet w myślach. Będziesz szczęśliwy. Oczywiście po wyjściu musisz się uodpornić (przez jakiś czas) na: intrygi, podchody, fałszywe oskarżenia, fałszywe sytuacje, prośby, groźby, klęczenia na kolanach, błagania, nienawiść, próby wyczyszczenia wspólnego konta w banku, żądania wyssane z palca, wciąganie Twojej rodziny dla „pseudożony” własnego interesu, próby skłócenia Ciebie z własną rodziną, także żądania finansowe i próby udowodnienia, że to Ty jesteś winny rozpadu związku (w sądzie). Itd, itp. Przejdziesz to, będziesz żył normalnie. Dasz radę, w końcu jesteś facetem. Najłatwiej potem zaleczyć sobie ranę też taką osobą, która wiele przeszła, np. po mężu alkoholiku. Ale powiedziałem: potem, nie przed rozstaniem. Tak, jak teraz, to Ty nie żyjesz. A wiem, że chciałbyś pożyć. Jak każdy. W spokoju. A zatem, przygotuj się, przemyśl i – do dzieła. Szkoda czasu.

  3

  1
  Odpowiedz
 20. Sama nazwa mówi , ze to związek od związanego życia , rąk, decyzji a często myśli …. nic w życiu nie jest za darmo , samotność to związek z samym sobą , a małżeństwo to związek z babą…

  2

  1
  Odpowiedz
 21. Rzuć ją (serio).

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Widziały gały co brały. A tak na serio to po prostu źle trafiłeś, normalna kobieta się tak nie zachowuje

  2

  0
  Odpowiedz