Chciałbym mieć mennice w domu

wytwarzałbym sobie monety i kupował potrzebne sprzęty. Jednym z takich pierwszych artykułów to by była kabina prysznicowa. Nie produkowałbym pieniędzy ciągle tylko zainwestował z czasem w jakiś legalny biznes.

4
7

Komentarze do "Chciałbym mieć mennice w domu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale mennica to też sprzęt, więc żeby ją mieć potrzebujesz monety. Skąd weźmiesz? Nie pomyślałeś o tym, prawda? Ale z Ciebie jełop. Zauważ, że na przykład z pierwszą lutownicą na świecie było podobnie. Trzeba było jakoś przylutować grzałkę do kabla zasilającego. I w tym momencie wkraczają jajogłowi z pomysłami wartymi fortunę. Oni wiedzą jak rozwiązać takie problemy. Ty zaś jesteś pospolitym biedakiem (by nie rzec kurwobiedakiem), który marzy o dupie maryni, w dupie był, gówno widział, gówno ma i gówno będzie miał. Kabina prysznicowa pozostanie w sferze marzeń jeszcze przez dłuuuugie lata.

  2

  2
  Odpowiedz
 3. Np.: w mennicę?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ożesz, patałachu smrodliwy… !!! Kabiny prysznicowej ci się zachciewa…?! Rynna dachu naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego już hrabiątku nie wystarcza? Won na taśmę naszego umiłowanego Zakładu w podskokach, bo jak Panamesiowe Muminki dupsko ołowianymi pałami (antyczne, patałachy…, …- z demobilu ZOMO; Byczywąs sam z komendy w ’89 nocą na plecach wyniósł, gdy, jak zwykle na czworaka, wracał z roboty do chałupy…) prześwięcą, to twoim, długo nieosiągalnym, marzeniem będzie być w stanie się chociaż w kucki wysrać (a o podtarciu się po wiadomej czynności będziesz mógł zapomnieć na jeszcze dłużej). /Mesio. PS. No patrzajta, cebulactwo…, „Bizancjum” się patałachowi zachciewa…

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Dzień dobry !
   A ja zapytuję Pana Szanownego : może te Panamesiowe Muminki względnie Teletubisie , pomogą w poszerzaniu mojej dziury , zlokalizowanej w lesie pod Wrocławiem ? Poza tym zapytuję Szanownego Pana , czy to prawda , że wanilia, w serku waniliowym homogenizowanym , pochodzi z głównego zbiornika w Łódzkim Wydziale Fabrycznym ?
   Załączam wyrazy szacunku
   Doktorant Sławek

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Ja kiedyś płaciłem tymi banknotami z gierek planszowych i udało się parę razy. Ale za którymś złapali i musiałem zapłacić 500 zł grzywny zasądzonej przez sąd

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Załóż bank. Banki mają prawo tworzenia pieniędzy, tak, tworzenia ich z niczego. Zapytaj Rothschildów jak się za to zabrać.

  1

  0
  Odpowiedz