Ciociosan/życzenia i chujowe zaproszenie

Serdecznie nie pozdrawiam tych wszystkich spierdolonych ludzi, którzy piszą w święta, i to nie chodzi o życzenia w stylu kopiuj-wklej, tu chodzi o te drętwe rozmowy w stylu co tam u Ciebie? Jak dzieci? Może jakieś piwko. Kurwa dzien w dzien widzimy się na miescie, w przelocie mowimy sobie cześć, tak naprawde to znaliśmy sie w podstawówce! Teraz wam sie przypomniało. Jprd nawet rozmowy sie z wami nie da zakończyc po ludzku. Jest np Wigilia, zapierdalam z sałatkami na stół, a tu telefon buczy. Rodzina drze ryja odbierz, bo moze życzenia ktos składa, a tak się składa, że to wy w pijackim amoku piszecie o wyjsciu na piwo. Co jest grane? Wigilii nie macie? W roku jest 365 dni, mieliście czas niedojeby. W dodatku mam w dupie tych spierdolonych pseudo znajomych, co wpraszają sie w dzień przed Wigilią, żeby was chuj skurwysyny! Wtedy jest najwiecej roboty, a wy na wyżerke z Ciociosan wpadacie. Co to kirwa jest ciociowe wino?Pierdolcie sie! I co w ramach odwiedzin zaprosiliście mnie dzisiaj do siebie i kurwa na stole tylko ogórki? Serio? Dobrze ze alkohol przyniosłam, tak to nie było by co pić. Jeszcze uslyszalam, że prawdziwa whisky to nie red label. Tylko, to bylo z ciekawszych alkoholi na stacji bp. Pierdolcie sie wy i te wasze zajebiste wino za 2-ie dychy!

34
4

Komentarze do "Ciociosan/życzenia i chujowe zaproszenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie zesrajcie się już z tym hejtem na święta. O nie z życzeniami dzwonio! O nie chco sie spotkać!

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Trzeba było powiedzieć: wypierdalaj z ciocio, dawaj flaszkę, a nie za plecami się żalić i obgadywać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Polecam, jeśli się ma ochotę wyłączać telefon. Na początku wydaje się to dziwne, wszak trzeba być w zasięgu… . Nie prawda, nie musimy być podpięci. Spokój gwarantowany. Nie piszę do młodych, uzależnionych. Chociaż może i Wy się nad tym zastanowicie… .

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Dej pokój. Napij się to Ci przejdzie. Bądź jak suweren.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja Ciebie nie zapraszałem. Po co ta spina? A, że Cię znajomi konkretnie nie wydymali…Widocznie masz wady.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Na stacji były jeszcze inne – trzeba było Halne albo Beczkowe brać.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No widzisz kurwa ja nie mam przyjaciol i nikt do mnie nie dzwonil nawet sie oplatkiem ze skurwysynami za sciana nie dzielilem jebac ich

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Golisz klatę często.

  0

  0
  Odpowiedz