Co Wy możecie wiedzieć o prawdziwej chujni?

W ostatnim czasie nawarstwiło mi się mnóstwo nieprzyjemnych rzeczy. Opiszę je chronologicznie. Zaczęło się od tego, że się wyprowadzam, tzn. wypowiedziałem umowę wynajmu pokoju, w którym mieszkam od roku. Podobnie zrobili i inni lokatorzy. Od tej pory właściciele mieszkania przywożą potencjalnych nowych lokatorów, żeby ci oglądali pokoje. Każda wizyta właścicieli kończy się prawdziwą awanturą, ponieważ oni mnie niecierpią, a i ja ich równie mocno nienawidzę.
Po drugie, zapieprzałem przez ostatnie tygodnie jak dziki wół, w pracy nigdy się nie obijałem i kurwa co? I patrze dzisiaj na konto, a tu tylko niecałe pół wypłaty! Nie wiem co jest grane! W dodatku osobą, do której powinienem się zgłosić w tej sprawie, jest księgowa, która rzadko jest w pracy.
Jeszcze na domiar złego wystawiła mnie dziewczyna, która bardzo mi się podobała. To, że mnie wystawiła jest raczej kurwa równoznaczne z tym, że ma mnie w dupie!
I jak tu się ostro nie wnerwić?!

24
70

Komentarze do "Co Wy możecie wiedzieć o prawdziwej chujni?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a co ty wiesz o prawdziwej chujni?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Takie prpblemy to ma prawie każdy. Prawdziwa chujnia to problemy zdrowotne.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. …..i Twoim zdaniem to jest nawiększa chujnia ???

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ale masz problemy ;-/

  0

  0
  Odpowiedz
 6. słabiutka chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też mam chujnię mieszkaniową, pieniężną i miłosną, więc Twoja chujnia jakoś specjalnie mnie nie zdziwiła i nie zszokowała. Chujnia jak chujnia. Do mojej dochodzą jeszcze studia i rodzina. Życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Boś frajer.Poza tym to nie jest jakaś super mega chujnia,raczej kilka nawarstwionych.My tu większe przeżywamy,tylko wiesz,my się tak nie pierdolimy ze sobą.
  Rada-na baby miej wyjebane,same przyjdą,poza tym szkoda nerwów.Co do roboty-sraj pracę u kogoś,zacznij działać na własną rękę.Pokój-jest masa serwisów gdzie są ogłoszenia o wynajmie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ale mnie wkurwiają takie wpisy: „co wy wiecie o prawdziwej chujni”, „wasze chujnie to niechujnie”, „moja chujnia jest najchujniejsza”. Do kurwy nędzy – każdy ma swoją osobistą chujnię. Ja rozpaczam nad tym, że mi się paznokieć złamał, wy płaczcie nad swoim życiem…-_-

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No nie powiem, dobra z ciebie sierota 😀 Wszyscy źli tylko ty najlepszy

  0

  0
  Odpowiedz
 11. tez mi chujnia, ja nie wiem kiedy urlop dostane, a nad morze chciałbym jechac

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zauważcie, że wszystko sprowadza się do chujni pieniężnej.
  Mieszkanie – kasa
  Praca – kasa
  Dziewczyna – jeśli jest się normalnym kolesiem to w gruncie rzeczy też

  0

  0
  Odpowiedz