Debile na drodze

Będzie to chujnia dla tych co jeżdżą na co dzień BMW i spotykają się z dziwnym traktowaniem na drodze. Kupiłem pod koniec października kombi E39 3.0 w dieslu. Stylu jazdy nie zmieniłem, pomimo że auto (choć już wiekowe) potrafi wpłynąć na wyobraźnię. Lecz jak się przekonałem nie tylko na moją. Niemal za każdym razem gdy staję jako pierwszy na światłach, to na sąsiednim pasie stopuje jakiś tępy chuj, który albo chce się ścigać, albo za wszelką cenę wystartować jako pierwszy – aż opony mielą asfalt. Na trasie też cyrk, pudełka w kredycie 50/50 za wszelką cenę chcą albo mnie wyprzedzić, albo też nie dać się wyprzedzić – i te komentarze na CB z TIRa, w stylu: „Lanos, a go łyknął? Taaakie BMW??”. Nie sposób nie wspomnieć opinii znajomych lub sąsiadów, w stylu: „na pewno ci pali 25 litrów”, „to kiedy dresik kupujesz?” i słynne „będziesz miał wydatki” – kolegi z pracy, który w swojego golfa tylko przez ostatni rok władował 3,5 tys. To tylko kilka przykładów na to, że ludzka głupota i zawiść nie zna granic, ale auta i tak nie zmienię 🙂 Pozdrawiam normalnych kierowców.

50
201

Komentarze do "Debile na drodze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz przejebane po całości. Jestem złym człowiekiem, nie mam w sobie na tyle współczucia, żebym mógł ogarnąć Twoją chujnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W pełni Cie rozumiem i współczuje ale nie przejmuj się idiotami, sam jestem fanem Porsche ale ogólnie niemiecka motoryzacja w tym BMW jest bardzo OK. A stereotypy pierdol, mój kumpel z rok temu kupił golfa IV i do czasu naszego ostatniego spotkania włożył w niego 4000zł, a niby to takie niezawodne hmm?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja mam Honde i wypierdalam brawdziwych dresów BMKOWców 🙂 A Ty chłopie E39 to nie lans BMW, więc nie przejmuj się 🙂 Zwłaszcza kombi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. może po prostu chujowo jeździsz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 3.0 najlepszy diesel jaki chyba powstał. 2.5 tds się przy tym chowa. E39 pomimo już swoich lat, jeżeli jest zadbane to potrafi dać mnóstwo przyjemności z jazdy a przy tym jest naprawdę ekonomiczne (patrząc na osiagi). Pamiętaj choćbys miał e34 to i tak pustaki w swoich plastikach będą Ci zazdrościć. Olej ich i ciesz się z fajnego nabytku. Pozdrawiam mr. Q.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ludzie to debile, a co drugi to wariat

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Masz auto rodzinne i jeździsz przepisowo – tyle zrozumiałem z tego posta.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pozdrawiam takich jak Ty, normalnych ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jak najłatwiej i najszybciej zrobić sałatkę z buraków ?? odp: wrzucić granat do BMW. pzdro

  0

  0
  Odpowiedz
 11. He, he, he:-) Skądś to znam:-) Ale spoko – prawda jest taka, że naszym kraju marka BMW przylgnęła do dresów. Kupująć BMW trzeba niestety już się pogodzić z takimi komentarzami.Zresztą sam złpałem się na tym, że jak wyprzedza mnie jakieś BMW w sposób niezbyt przepisowy, to zawsze mówię „co za pier….ny bezmózgi dress”.
  Dlatego ja mam oooo 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ze tak powiem ludzie żyja stereotypami…:(

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Mniejszość normalnych posiadaczy tej marki ma przejebane z powodu większości. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do Autora: jestem z Tobą, sram na stereotypy!

  BMW E30 owner 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 15. wyjątek potwierdza regułę. tylko dwóch posiadaczy BMW których znam mają w miarę niezryty czerep. reszta ma, na swój własny, beemwowaty sposób. z audi sprawa ma się jeszcze gorzej…

  0

  0
  Odpowiedz