Dentyści smażcie się w piekle

Dlaczego w tym kraju płacąc ogromne sumy na NFZ u denstysy nie ma nic za darmo? Darmowe jest tylko plombowanie najtańszym gównem które wyleci za 2 tygodnie a „miła” dentystka uporczywie będzie Cię namawiać na jakś hiper-super-termoutwardzalną plombę za 80zł która wyleci również a gwarancję na tą usługę masz „do przekroczenia drzwi”. Czemu gdy zostało mi pół zęba, boli w tej chwili tak że nie daję już rady. Jadę na apapach i alkoholu. Odmawiają mi wyrwania go a jedyną opcją jest „leczenie kanałowe” za 180zł wizyta. Kurwa! Zarabiam nieco ponad tysiąc w małej mieścinie, mam masę wydatków, nie mam na to. A nawet jeśli miałbym mieć to może za miesiąc a do tego czasu nie dam rady. To tak jakby mi chirurg powiedział że „ma pan chore serce, mogę je panu zoperować za pieniądze a jak się nie uda to przyjdzie pan jeszcze raz i raz”. Kaczka i Duduś zamiast zajmować się zamykaniem sklepów w niedzielę i uszczelnianiem ustawy by przypadkiem jakiś sklepik nie był otwarty niech zajmie się reformą NFZ. Jebać PiS!

86
10

Komentarze do "Dentyści smażcie się w piekle"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebać wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Plomba termoutwardzalna nie kosztuje 80 zł.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. W małym miasteczku 80 pln… Wiem, że to wszystko chuj ale w dużym mieście nie wyjdziesz z gabinetu poniżej 120. Polacy nie znają przyzwoitości i napierdalają cenami tak jak w Anglii – bo połowa pacjentów to emigranci zarobkowi. Sęk w tym, że już prawie dorównali i nie bardzo mogą napierdalać wyżej bo stracą połowę klienteli. Polska do dziwna i droga kraj ale tu są właśnie limity. Jedna dentystka puszyła się kiedyś – takie typowe polactwo – „pójdzie pan tam to pan zapłaci” na co ja jej grzecznie „20 funtów”. Zapowietrzyła się ale polactwo nie na długo się zapowietrza, zwłaszcza jak ktoś się nie daje, i wojna! „słucham??!!” To mówię grzecznie „20 funtów tam kosztuje, czyli stówka…” i patrzę na kolory ścian. Głównie białe… Cisza… I cisza, tylko szczęk tych metalowych sztućców czy jak tam to cholerstwo się nazywa…

   3

   2
   Odpowiedz
 4. Trzeba było myć zęby kurwa

  5

  10
  Odpowiedz
 5. To Twój problem , że tak mało zarabiasz . Nic za darmo nie ma .

  3

  9
  Odpowiedz
  1. ,,To Twój problem , że tak mało zarabiasz . Nic za darmo nie ma .” Za darmo kurwa??? a składki to chuj??? Zarabia tyle bo drugie tyle zabierają mu polscy sowieci niby jako składki zdrowotne ty bezmyślna szmato. No kurwa co za debil.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Oj tam nie marudź. Zmień pracę, weź kredyt 😉

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Łapka w dół za wstawkę polityczną, chociaż tutaj nie wnoście tego bagna.

  6

  6
  Odpowiedz
 8. Yebać żydoPiS i lewackie gówna

  6

  4
  Odpowiedz
 9. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  5
  Odpowiedz
 10. Racja. Ja odkładam w tej chwili na leczenie całości pod narkozą. Odkładam od roku. Raz poszłam na NFZ na kanałowe, NIGDY więcej. Pani się swietnie bawiła dlubiac mi tym skurłesynem po kanale a znieczulenie nie działało. Bo zanim się dostałam to już był taki stan zapalny że mogłam sobie w dupe to znieczulenie włożyć, efekt byłby podobny. A prywatnie 300 za wizytę.
  Ja się kurqa pytam gdzie są moje składki? Zapierdalaja mi z wypłaty sumę, która oplacilabym opiekę prywatna miesiąc w miesiąc. A do tego za co place i tak nie mam prawa.. No śmiech na sali.

  Swoją drogą zawsze słyszę „jak jakaś operacja albo choroba Cię dowie to podziękujesz zusowi”.. No już to widzę.. O ile będzie mi dane się doczekać.

  14

  1
  Odpowiedz
  1. Zapierdalają ci ZUS w większości na emeryturę, a na nfz tylko małą część tego. Chuja byś za te składki zrobił. To zwykłe ubezpieczenie zdrowotne, jak wszędzie. I dobrze, że pokrywa koszty leczenia przewlekłego, jak cię jebnie jakiś rak albo inny zawał. Jakbyś chciał to płacić z własnej kasy za operację nery albo innej wątroby, to zesrałbyś się po tygodniu. Więc nie pierdol i rozróżniaj składkę emerytalną od ubezpieczenia zdrowotnego.
   Co do jakości usług to inna sprawa i przyznaję ci rację.

   2

   3
   Odpowiedz
   1. Na szczęście jeszcze są normalni ludzie.

    2

    0
    Odpowiedz
 11. Bardzo dobrze, jestes typowym polaczkiem z syfem zamiast zębów. Po tym was rozpoznają w Europie i na świecie. Za to na browary albo na fajki to pewnie ci nie szkoda pieniędzy. Za to na dentystę raz góra dwa razy w roku to juz tak. Niech kurwa za 20 zł najlepiej leczą zęby, po to kończyli 5 jak nie więcej lat studiów co nie?

  5

  17
  Odpowiedz
 12. Jasne. Za platformy wszystko było za darmo.

  10

  3
  Odpowiedz
 13. Poproś dentystę, żeby Ci rozłożył opłatę na raty. Jeżeli się nie zgodzi, to poproś pracodawcę o pożyczkę i spłacanie w ratach.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. 100 % racji mordo

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Kto wierzy w darmową służbę zdrowia, sam sobie szkodzi. Wiem, bo ostatnio usuwali mi wyrostek i bez „posmarowania” to pewnie bym tam zszedł. Niby szpital w mieście powiatowym, a jak było, tak jest.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Powiatowe szpitale to powinni pozamykać, kurwa razem z tymi powiatowymi felczerami…

   3

   0
   Odpowiedz
 16. Chiba u wasz tam hamerykie otworzyli .

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mnie to lata . Chuj mnie obchodza zemby that lookk like urinal tracks .Kapisz ?I don’t use polis . But , karyna , neithet thoes u.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Było myć zęby

  1

  1
  Odpowiedz
 19. Trzech na czterech pracujących w Polsce obywateli Ukrainy deklaruje, że zarabia ponad 3498 PLN brutto czyli na rękę najmniej 2,5 tys. zł netto. Zarabiasz mniej niż śmieć to pluj zębami nieudaczniku.

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Ukraińskie ścierwa.

   3

   2
   Odpowiedz
 20. Te skurwysyńskie ścierwa znalazły sobie sposób na zdzieranie kasy z ludzi, dlatego w kapitalistycznym gównie, nie jesteś już panem swoich zębów i nikt nie chce ci usunąć. Za komuny usuwali i nikt się nie certolił.
  Teraz natomiast nie usuwają, bo chcą wpierw na tobie zarobić, żebyś leczył kanałowo, co guzik daje, bo zaniedługo kłopotliwe zęby i tak będą się nadawały tylko do wyrwania. Banda skurwysynów.
  Z dbałością o zęby to nie musi mieć związku. Oczywiście sama widziałam ludzi, którzy mieli spróchniały krater w gębie, ale to dlatego, że sporo się nachodziłam bo gabinetach, i miałam okazję na różne cuda się napatrzeć.
  Zawsze dbałam o zęby i w moim przypadku problem jest inny, makabra co się dzieje w temacie stomatologii teraz. Wymuszacze p..rdolone, biznes sobie kurde znaleźli, na cudzym nieszczęściu żerują hieny.

  2

  0
  Odpowiedz