Dla kogoś wszystko

Cześć, jakiś czas temu umar mój brat, dokładnie 5 miesięcy temu. 2 tygodnie po jego śmierci zostawił mnie chłopak. Szczerze to nie wiem do tej pory czemu. Skreslil mnie tak jakbym była dla niego nikim. Ale skoro tak chciał to po jakimś czasie odpuściłam. Nie mogę sobie poradzić z tym, że zostawili mnie oboje. Oddałabym za nich wszystko. A oni mnie zostawili sama. Nie… mogę spać, jeść a o życiu to już nawet nie myślę… Jeszcze ten nowy rok, boże. Prawda jest taka, że jak strasz się jak możesz to dostajesz jeszcze cięższy ciężar, bo Bóg wie, że sobie poradzisz…. Ale ja już nie daje rady Boże. Nie warto się starać, nie warto….

36
4

Komentarze do "Dla kogoś wszystko"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. Ciebie nie będzie a Bóg. będzie

   0

   1
   Odpowiedz
 2. Nie mów tak, postaraj się jeszcze jeden raz 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Chuj z chłopakiem, współczuję śmierci brata.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Bo ludzie to egoiści a w tych czasach egoizm oraz wszelkie odmiany i pochodne socjopatologii sa wręcz promowane.
  Wyrazy współczucia.

  Olej frajera, wiem co czujesz ale wierz mi lepiej ze się pozbyłas smiecia z życia. Brat jest w lepszym świecie, mysl w taki sposób. A i o sobie nie zapominaj mimo wszystko, dbaj o zdrowie i wyrzucaj śmieci ludzkie z życia tak jak wynosisz śmieci z mieszkania by ci nie śmierdziało, logiczne.

  Tu na tym padole łez musimy ( my ludzie dobrych serc ) cierpieć.
  Ale wiem ze życie to sinusoida – raz na wozie raz pod. Wiec przyj dalej. Jak idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się idź dalej, przed siebie. ( Churchill)

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Znajdź w sobie tą siłę,powiedz sobie że zrobisz to…dla śp brata,Bóg widzi Twoje cierpienie,uwierz…nie na darmo cierpisz,jeszcze ujrzysz jak nadejdą dla Ciebie lepsze dni 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 6. A chuj z chłopakiem jebakiem, tylko brat się liczy, bo to rodzina i wspólne geny. Co do chłopaka poszukaj se lepszych genów. Jak wyglądasz znośnie to nie będzie problemu. Tylko że znowu pewnie weźmiesz jakiegoś bad boya który kopnie cię w dupę na pierwszym zakręcie życiowym jak ten który cię teraz zostawił w takiej chwili. U was kobiet gadzi mózg nie pozwoli wybrać uczciwego, wiernego i kochającego faceta, bo taki budzi w was obrzydzenie. Bierzecie bad boya który może i dobrze wyjebie, ale jest troglodytą.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Trzymaj się! Porozmawiaj o tym z kimś bliskim/psychologiem. Może sprawy nie rozwiąże od razu, ale chyba potrzebujesz zrozumienia od rzeczywistej osoby, a nie internetowych doradców.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Po każdej burzy nastaje słoneczny dzień.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Lasunia, to się zdarza. Życie takie jest. Brat odszedł i nic nikt na to nie poradzi a chłopak… chuj mu w dupę, jak nie powiedział nawet czemu to jakaś pizda (bez obrazy) nie facet. Niech spierdala, będzie inny. Też siedzę przy tv i słucham fajerwerków. I w sumie mi z tym dobrze. Pieprzyć resztę…pozdr

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Buk to drzewo, a ten mistyczny dziadyga nie istnieje, a w mikołaja to nie wierzysz tępa dzido

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Ja mam dwóch braci i kocham ich nad życie, opiekujemy się sobą nawzajem, niewiem co bym zrobiła w twojej sytuacji. Trzymaj się. Teraz jest źle żeby potem było lepiej i odwrotnie. Takie moje spostrzeżenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Bóg sobie znalazł idiotke którą może robić w chuja
  Pluje ci na ryj za brak rozumu kurwa.

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Za jaki brak rozumu?! To nie jej wina że straciła brata i odszedł chłopak. Ogarnij się.

   1

   1
   Odpowiedz
 13. Współczuję, ale z bogiem to sobie odpuść. On cię nie kocha, zrozum to.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Buahaha właśnie, na Boga to akurat nie licz, umiesz liczyć licz na siebie.

  1

  0
  Odpowiedz