długie włosy japierdole

Mam 28 lat, jestem facetem i mam troche długie włosy, długość włosów jak ten aktor Keanu Revers, bo nie wiem jaki inny przykład dać. Głupie kurwy, baby mnie odrzucają na portalach randkowych jak im pokazę fote jak wyglądam. Niby lewactwo sie szerzy a suki i tak lecą na łysych, zakolaków, z bebzonem piwnym, i innymi patologiami, albo za pedziami na hitlerjungen ostrzyżeni JAPIERDOLE, nie będę golił łba specjalnie bo suki nie gustują wielce.

7
7

Komentarze do "długie włosy japierdole"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo szukasz kobiet na portalach, a tam porządnych, ciekawych kobiet jest mało. Jest tam za to w przerażającej większości odpad społeczny. Nie bój się i zagaduj kobiety w świecie prawdziwym. Podoba Ci się kobieta na ulicy, przystanku, czy pani na stacji benzynowej. Zagadaj, wybadaj reakcje, a nie czekaj jak jakaś zużyta baba po przejściach, której nikt nie chce w jej otoczeniu Ci odpisze. Głowa do góry!

  5

  1
  Odpowiedz
 3. Revers hahaha
  bo jesteś avers wieśniaku.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Trzeba się dostosować do rynku,
  bo inaczej się wypada z rynku.

  A tak serio:
  ty wybierasz laski czy pasztetowe?

  Tak jak ty masz swoje kryteria, tak i inni.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Pan twój Mesio zaiste ci powiada, że łysy łeb, dwa metry w barach i trzydniowy zarost to synonim silnego patałacha, który uratuje z każdej opresji w przeciwieństwie do jakiegoś metalowca.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Ło kurwa szefie patałachów zdziwiłbyś się.
   Gdy była akcja w środku ciemnego lasu jadąc gawędzili sobie o FAKE MMA.
   I nagle natknęli się na jakiegoś psychola.
   Uciekali gdzie pieprz rośnie (na koniec lasu) i dzwonili po Policje.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Widzę, że znasz jasny powód odrzuceń na portalach dla przegrywów (rozklekotanych pizd bojących się powiedzieć „cześć” do obcej dziewczyny w realnym świecie lub niemających czasu tj. jebiących dwunastki na magazynie u Niemca, żeby w pięć lat bez życia i na konserwach przyjechać z powrotem na wschód i kupić 42 metry na obrzeżach miasta za gotówkę i chodzić z zadartym do góry noskiem), a pomimo tego nie ma zamiaru nic z tym zrobić. To jest chyba kurwa nasza cecha narodowa, albo w ogóle każdego jebanego w dupę człowieka tj. wiesz co trzeba zrobić, żeby się polepszyło, ale z nieokreślonych przyczyn tego nie robisz.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Wiem i robię,
   o ile zdrowie mi pozwala.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Zdzisiek Awers z zaplecza też ma trochę długie włosy a leci na niego co najwyżej pewien pseudoinformatyk wkurwiony syfem na zakrętkach. Ten sam, który chodzi z PEDAŁÓWKĄ.

  PS. Dla tych, którzy nie są w temacie: syf na zakrętkach to kał który został osobiście, manualnie naniesiony własnymi ręcyma przez Zdziśka Awersa.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. twoja stara to kupuje, obmacuje, i ty to żresz

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Lepszy samodzielny ryżojad, niż stary dorosły chłop na garnuszku mamusi.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Nie łam się. Zacznij grać na gitarze. Ucz się kawałków Satrianiego. Jak już nauczysz się feelingu i będziesz umiał zagrać „motorcycle driver”, poczujesz nirvane. Życie nabierze nowego smaku. Pozdro. W203

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Mordo to niestety nie przez włosy, a przez twoją paskudną morde wiecznego prawiczka

  2

  0
  Odpowiedz