Dyskryminacja Polaków płacących gotówką

W sklepach Żabka Nano nic nie kupisz nie posiadając karty płatniczej, nawet nie wejdziesz do tego sklepu. Podobnie zaczyna się dziać w sklepach Carrefour-godzinę po otwarciu i godzinę przed zamknięciem sklepu działają TYLKO i WYŁĄCZNIE kasy bezobsługowe. Mając PRAWNY ŚRODEK PŁATNICZY jakim są banknoty i monety emitowane przez NBP nic nie możesz kupić bo akceptowana jest tylko płatność bezgotówkowa.
To nie tylko jest dyskryminacja chcących płacić gotówka ale jawne łamanie prawa w tym art. 227 Konstytucji RP.
Na każdym banknocie emitowanym przez NBP jest umieszczony napis „Banknoty emitowane przez NBP są prawnym środkiem płatniczym w Polsce”.
Okazuje się, że posiadając gotówkę, która jest legalna w Polsce nie możesz nic kupić a posiadając kartę możesz nabyć dobra.
Następnym krokiem będzie wydłużenie okresu czasu, w którym będzie można płacić tylko kartą z 2 godzin do 4 a następnie do 8 aż w końcu okaże się, że posiadając gotówkę nic nie kupisz bo nie masz karty.
Pierdolony Carrefour i jebana Żabka Nano za nic mają prawo w Polsce i ustalają sobie własne prawo do płatności za towary
tylko i wyłącznie kartą, smartfonem lub smartwatchem.
Obawiam się, że jest test do całkowitego wyeliminowania gotówki w Polsce a za przykładem tych jebanych sklepów pójdą inni, zmuszając ludzi do płatności bezgotówkowych.
To się w chuju nie mieści, żeby takie gówna jak jebany Carrefour i pierdolona Żabka Nano ustanawiały sobie swoje prawo w Polsce.
Na razie mam wybór i mogę olać te jebane sklepy ale w przyszłości mogę nie mieć wyboru i zostanę zmuszony do płatności bezgotówkowej.
Przez durnych chujów i kurwy Polaków i Polki płacących kartą i wspierających obrót bezgotówkowy będę musiał płacić kartą a gotówkę wsadzić sobie głęboko w dupę.
To jest zamach na prawa i wolności obywatelskie zmuszanie kogoś do określonego postępowania niezgodnego z Konstytucją RP.
Wszystkim debilom bez mózgu płacącym kartą,smartfonem, smartwatchem życzę chuja w dupie a także ataku hakerów żeby wyzerowali tym cymbałom konta w bankach tak aby zostali bez środków życia.
Pierdolcie się wszyscy wspierający obrót bezgotówkowy bo to wy swoim bezmyślnym postępowaniem doprowadzacie do takiej sytuacji i chuj wam w dupę!

22
2

Komentarze do "Dyskryminacja Polaków płacących gotówką"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz dużo racji. Nawet jeśli możesz płacić gotówką w kerfiucie, to dziwnym trafem kas bezgotówkowych jest więcej, a nawet jeśli tyle samo, to zwykłe częściej są zamykane. O Biedrze, w której są kasy samoobsługowe, bezgotówkowe, to już szkoda gadać. Dziwnym trafem coraz częściej bankomaty są zepsute albo pracują wolniej. Powoli, ale stopniowo te pierdolone kurwy realizują swój plan.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Taka jest niestety agenda. Póki co bojkotujmy takie sklepy utrzymujmy gotówkę, bo to ostatnia ostoja wolności.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Goju, konstytucja i ta cała demokracja jest tylko fasadą, żebyś myślał, że masz na coś wpływ. Zadecydowaliśmy w Lożach, że będzie CBDC, social score i UBI, więc morda w kubeł i śpiesz się zmieniać nawyki na takie, które ci social score podniosą, a nie są to z pewnością takie wpisy / Klaus Schwab

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Pierdolę NWO i Klausa i nic nie będę zmieniał w swoich nawykach dla widzimisię i pojebanych idei chujów, którzy chcą zniewolić blisko 8 mld. ludzi poprzez realizację swoich chorych pomysłów.
   Chuj w dupę wszystkim przyczyniającym się w dążeniu do tego pojebanego z założenia celu.

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Gdybyś klausie wyszedl z piwnicy to bys mial leb rozpierdolony chuju złamany łysy

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Ja mam czekać w kolejce aż ty sobie wygrzebiesz te grosiki z portfela, policzysz, pierdolniesz pani kasjerce na blat,ona to jeszcze raz przeliczy, potem odliczy resztę którą będziesz wsadzał se do portfela, potem wsadzisz portfel w ten swój śmierdzący plecak i dopiero potem zaczniesz pakować swoje zakupy. Czynność która może.trwac kilka sekund, trwa.minute.bo.masz.zryty łeb. Kilku takich kutasiarzy i zamiast zrobić szybkie zakupy w 3 minuty, zajmuje mi to 20 minut bo jakiś.kutasina jebany walczy z nowym porzadkiem swiata płacąc gotówką. Niech wam zrobią osobne kasy i stójcie sobie barany i pół dnia, liczcie te wasze zasrane monetki ale normalnym ludziom dajcie żyć normalnie. Ja portki upiore w pralce. Ty możesz sobie prac na tarce we Wiśle. Tylko nie mów.mi że twoja metoda jest właściwą.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Jesteś głupi i nie rozumiesz treści postu i dużo, dużo za głupi żeby zrozumieć jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą wyeliminowanie gotówki z rynku.
   Żyj sobie dalej w mydlanej bańce świata bezgotówkowego.

   4

   0
   Odpowiedz
  2. Przecież masz durniu od chuja kas bezgotówkowych, o czym była mowa. Autor pisze o tym, że są kasy, w których zapłacisz WYŁĄCZNIE kartą czy telefonem, a ludzie którzy chcą płacić gotówką nie mają takich kas dla siebie. To znaczy, że kas bezgotówkowych jest więcej, czyli możesz chuju w dupę jebany, zrobić swoje pierdolone zakupy stojąc w kolejce, w której klienci NIE MOGĄ płacić gotówką. Możesz więc zrobić te zakupy szybciej, chyba że takich jak ty znajdzie się więcej. To też będzie wina płacących gotówką, tłumoku? Mówiąc w skrócie klienci, którzy chcą płacić kartą czy telefonem mają kasy TYLKO dla siebie, a ci którzy chcą płacić gotówką nie mają „swoich” kas. Jeśli dalej nie rozumiesz na czym polega dyskryminacja, to jesteś kompletnym kretynem, który powinien mieszkać w oborze i jeść brukiew, choć i tam uchodziłbyś za ułoma. Ja pierdolę, co za debil.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. I to jest prawidłowa postawa. Dostajesz zielone kredyty na steka i nowe ubrania. Macie chwalić bezgotówkę – że taka szybka i bezpieczna. CBDC będzie jeszcze szybsze. Nadejdzie czas, że i na płacących zwykłą bezgotówką będziecie narzekać / Klaus Schwab.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Uniżenie proszę jeszcze Jaśnie Wielmożnego Pana Klausa Schwaba o mały zielony kredyt na bochenek chleba upieczony z mąki powstałej ze zmielonych świerszczy i innego robactwa aby nie zwiększać śladu węglowego.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Dostałeś goju tyle, na ile zasługiwałeś, na ile social score miałeś. Jeśli chcesz więcej, to pokaż, że jesteś compliant z naszymi społecznymi zasadami różnorodności. Okaż tolerancję dla czarnoskórej mniejszości homoseksualnej… Klaus Schwab

     0

     0
     Odpowiedz
 6. Brak gotówki to możliwość pełnej inwigilacji i blokady naszych środków,kiedy tylko bank lub rząd zechce,pod byle pretekstem. Niestety,wielu tego nie rozumie.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Spokojnie, spokojnie. Najpierw będą zachęty, będzie miło, szybko, bezpiecznie i „anonimowo”. Jak zostanie jeden bank i jeden legalny pieniądz CBDC, to dopiero zobaczycie. Będziecie z uśmiechem na ustach wypinać dupy po szpryce i chwalić Nową Zieloną Cyberkomunę, żeby nie stracić miesięcznego przydziału bułek ze świerszczy.

   3

   0
   Odpowiedz