Fajny facet

Jestem studentką. Parę miesięcy temu poznałam super fajnego faceta, który mieszka piętro wyżej. Zawsze fajnie nam się gadało i w ogóle. Ostatnio na imprezie integracyjnej przesadziłam z alkoholem, miał wolny pokój, cóż wylądowaliśmy w łóżku. Rano obudziła nas jego współlokatorka, była nieco zaskoczona widokiem, cóż ja też. Było mi wstyd za siebie, nigdy nie pozwalałam sobie na takie rzeczy, ale co mi tam. Kiedy dziś wreszcie się z tym pogodziłam, wszystko runęło w gruzach gdy założyłam fejsika. Okazało się, że ów fajny facet jest „w związku” z przyjaciółką owej współlokatorki. Chujnia, że ja pierdole. Śrut.

36
62

Komentarze do "Fajny facet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Kurwa” to nie zawód, to charakter. A tutaj spotkały sie dwie kurwy: męska i żeńska.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To koleś zamiast mieszkać ze swoją panną, mieszka z jej przyjaciółką? Coś mi tu nie pasuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dałaś dupy to teraz musisz trochę pocierpieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ale wy laski jesteście puste

  0

  0
  Odpowiedz
 6. baba pijana -dupa sprzedana

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie przejmuj się. to, że się z nim przespałaś pod wpływem nie czyni Cię kurwą, ponieważ zrobiłaś to raz w życiu i nie dostałaś za to pieniędzy. trzymaj się i na przyszłość zwyczajnie nie przesadzaj z alkoholem :*

  0

  0
  Odpowiedz
 8. tak to jest gdy się człowiek kurwi…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. fejs niszczy ludzi…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Piszesz, że jesteś studenką… czarne chmury nad polską „inteligencją” jak takich magistrów mieć będziemy.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. nr.6 japa, jest kurwiszon i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dziewczyna jest kurwą, bo się przespała z kolesiem, który ma dziewczynę? Skąd wy się ludzie bierzecie? :/ A czemu nic o tym facecie nie powiecie, hm? To nie chujowiczka ma zobowiązania względem kogoś, tylko ten koleś i to tylko i wyłącznie jego wina.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jaka znowu kurwa. Ot studencki seksik i tyle. Koleś jest paździochem bo swoją dupę po rogach wali. Ogólnie historia naciągana, koleś mieszka ze współlokatorką która jest przyjaciółką jego dziewczyny 🙂 Ludzie, nigdy wam się nie zdarzyło przygodnie zaruchać? Bez przesady.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To koleś jest mendą bo ma pannę a sypia z innymi kobietami.Wierny po chuju.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kim wy do chuja jesteście żeby osądzać kogoś „kurwą”? „Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień”…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mieszkała rok czasu pod nim, raczej by się domysliła że kogoś ma. Na pewno razem gdzieś ich musiała widzieć.Nie wierze w to, że nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. nie wiem czy jest Qrewką, ale na pewno jest łatwa jak Mario w pierwszej misji.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. do 12. nie, nigdy mi się nie zdarzyło przygodnie zaruchać pustaku bo ja postępuję logicznie i nie prześpię się z kimś, ba, nie wdam się w bliższy kontakt z kimś kto ma kogoś i najpierw pomyślę by w ogóle spytać/wybadać jeżeli jakaś kobieta mi się podoba, to po pierwsze a po drugie nie staraj się robić z siebie internetowego lowelasa bo na nikim inteligentnym nie zrobi coś takiego wrażenia a twój komentarz mówi mi że mógł pisać go zakompleksiony pryszczaty gość, który przygodny seks widział tylko na red tube.
  Do 6. Mam wrażenie że masz 13 lat albo nagminnie robisz to samo bo takie tłumaczenia i kity to możesz wciskać jakiemuś ułomnemu gościowi i i tak wątpię czy by w to uwierzył.
  do 14. wreszcie – post mówi o przygodnym seksie jakiejś niedojrzałej pustej lali, tłumaczącej się za dużą ilością alkoholu, co w moim przekonaniu jest jeszcze bardziej żałosne, jakby alkohol nie wiadomo jak otumaniał i sprawiał że w ogóle nie wiecie co robicie.. pff dziecinne tłumaczenie. 14stko jeszcze raz, w tej sprawie pierwsza(y) dostał(a) byś ode mnie kamieniem 🙂
  15stko – masz rację – albo ten post to prowokacja a jeśli to prawda to mało prawdopodobne że nie znała gościa na tyle żeby nie wiedziała że kogoś ma. Dała dupy i teraz myśli że jak doda taki post to posypią się niesłusznie pocieszające i fałszywe komentarze typu: „nie martw się nie jesteś kurwą, to jego wina”. Otóż nie, wina jest przede wszystkim też twoja, bo nawet nie wiedziałaś za bardzo z kim idziesz do wyra i kto cię w danym momencie bolcuje i nie próbuj się pocieszyć i uspokajać swoje sumienie takim postem bo jeśli posiadasz jeszcze jakieś sumienie to go nie oszukasz i twoja podświadomość i tak będzie wiedziała że źle zrobiłaś i że to było głupie na maxa.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @17 czytając takie komentarze, znów zaczynam mieć wiarę w ludzi i w to, że jeszcze myślą.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Nie rozumiem kobiet, które po paru głębszych dają dupy byle komu…kobieto weź się ogarnij a nie zachowuj jak pusta kurewka!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Morał z tego czas złożyć do kupy : najpierw załóż fejsa, potem dawaj dupy!
  Pozdrawiam. N.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @20 no to kurwa padłem!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Owa chujnia polega na tym iż człowiek zdał sobie sprawę z własnej głupoty. Dlatego chujnia. Tak mi się wydaje. A „przesadziłam z alkoholem” nie musi być tłumaczeniem się a wyjaśnieniem np dlaczego znaleźli się w wolnym pokoju. Dziewczyna tego faceta może np. być za granicą albo coś w tym stylu. W ogóle chujnia pełna niedomówień…

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Węszę tu trolla.

  0

  0
  Odpowiedz