Frajerstwo

Facet niby długo czekający, snujący plany i inne czułe brednie chciał mnie ewidentnie przelecieć (pewnie kumplom powie, że i tak to zrobił), nie pozwoliłam mu na to i go zgnoiłam, naszły mnie jednak wyrzuty sumienia i przeprosiłam (myśląc, że może jednak źle go oceniłam), ale on nie życzy sobie już ze mną kontaktu haha. Czyli uświadomił, że dobrze postąpiłam olewając go (niech się zabawia innymi) wkurwia mnie tylko ten przypływ z sumienia gdzie palnęłam łechcące jego ego słowa – będę musiała to przeżyć 🙂 To taka chujnia, że mnie rozśmiesza, ale na przyszłość będę wiedzieć. Zero litości 😀

30
95

Komentarze do "Frajerstwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale dupek…Cholerny dupek!!!!
  Facetom teraz w głowie tylko jedno-sex i reszta się nie liczy. Potrafia udawać długi czas, że to miłość, że to przeznaczenie itp. Ale tak naprawdę chcą tylko jednego. Jestem jeszcze bardzo młoda, nie mam faceta i wydaje mi się, że już wyginął ten gatunek pożądnych facetów ….

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Haha, zgnoiłaś go za same podejrzenia, brawo gratuluje… byle dalej z takim tokiem myślenia a na pewno poznasz „porządnego” chłopaka. Kopnęłaś go w dupę to się odwzajemnił. Myślisz, że można ludzi traktować jak popychla i tłuc ich za byle „podejrzenia”?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. I bardzo dobrze. Olać gnoja. :>

  0

  0
  Odpowiedz
 5. a tą dupę to ze złota masz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Są porządni faceci, ale ciężko na nich trafić, zresztą tak samo jak na porządne kobiety : ) ale autorka musi być taka, skoro nie dała 😀 gratuluje!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. #2 skoro „ewidentnie” chciał ją przelecieć tzn. że nie były to tylko „podejrzenia” czytaj ze zrozumieniem ! brawo!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No tak „gnój” bo „długo czekający, snujący plany i inne czułe” skoro mu się podobasz to chyba normalne ,że ma na Ciebie smaki :D?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. co to znaczy długo czekający? – tydzień, dwa a może rok? jeśli to pierwsze, to Cię rozumiem, jeśli trzecie – to bez obrazy, ale sam bym Cię kopnął w zadek.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @ 7 oczywiście,że normalne ale za szybko chciał wszystko 🙂 pisaliśmy tylko sms przez parę miesięcy a on na 3 spotkaniu już sie do mnie dobierał..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A co, ma Cię przez pół roku karmić czekoladkami, żebyś cukrzycy dostała?

  0

  0
  Odpowiedz