Gdzie tak biegniecie bracia i siostry?

Szanowni chujowicze, piękne chujanki! Bardzo Was proszę przestańcie tak zapierdalać do przodu, bo ja już nie nadążam, żeby dotrzymywać Wam kroku. A przecież sam nie mogę zostać z tyłu, bo przejedziecie po mnie walcem. Nie wiem gdzie tak pędzicie? Może to strach, by ktoś nie przypiął Wam etykiety Janusza czy Grażyny. To jakaś zbiorowa panika! Jakiś psychopata narzucił tempo, a potem krzyknął, że ostatni przegrywa. Pieprzyć go! Nie się wali na ryj. Ja idę odsapnąć.

96
4

Komentarze do "Gdzie tak biegniecie bracia i siostry?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  2

  11
  Odpowiedz
  1. O widze januszowi mózg się zatrzymał i ciągle to samo pisze i myśli że jest śmieszy, żałosne…

   3

   1
   Odpowiedz
 3. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  10
  Odpowiedz
  1. Wał gruchę do serków i jogurtów to ci ich jakiś tempy chuj nie wpierdoli

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ogladam anime i gram na ps4 pro i mam wyjebane. Robota za 2200 zeta na lape i chuj

  16

  4
  Odpowiedz
  1. chuj na łape ?

   3

   0
   Odpowiedz
  2. a masz telewizor 4k bo bez niego twoje pro jest chuja warte

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Ja mam, zarabiam ponad 6 tys., i też mam wyjebane.

    0

    0
    Odpowiedz
 5. My nie biegniemy. My spierdalamy przed własnymi „ja”…

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Jak tu nie zapieprzać do przodu na pełnym gazie, jak w centrum miasta, główną ulicą, jakieś stare łupy idą krokiem pogrzebowym i jeszcze się zatrzymują przy każdej możliwej wystawie sklepowej! Albo lezą zamiast prawą, to lewą stroną chodnika i chuj, nie wytłumaczysz starej kurwie jak się chodzi po mieście.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 7k netto i jeździł Hyiundaiem I20 tak jak ja, to byś wiedział że w życiu nie chodzi o to abyś zapierdalał, tylko żeby inni zapierdalali na ciebie, to byś miał czas na życie i te panie z roxy.
  Pozdrawiam, syn Mesia

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Podczas gdy bracia i siostry biegną do przodu, cichodajki z Filmówki ostro dają każdego jasnego dnia!

  1

  1
  Odpowiedz