Grooming

Co do ostatnich wydarzeń w Internecie. Nadal to we mnie siedzi, ponad rok temu dowiedziałem się, że osoba, którą znałem w dzieciństwie dopuściła się groomingu. 24-letni typ „podrywający” 15-letnią dziewczynkę w Internecie. Miejscowość, z której pochodzę jest nie za mała, aby nazwać ją miejscem, gdzie wszystko wszyscy wiedzą, a też nie jest za duża, aby przestępstwo w Internecie odbiło się bez echa wśród miejscowych. Całą sprawą zajęła się prokuratura, wiem o tym od znajomej z rodziny pokrzywdzonej, lecz nie znam jej wyniku dokładnie, jednak z ulgą wiem, że przestępca został ukarany. I zdaję sobie sprawę, że tu może znaleźć się pajac w komentarzach, który zaraz zacznie pisać o tym, że małolatki same pchają się, a potem płaczą. Jeśli tak się stanie to wiedz, że twoja matka musiała przeprowadzić na tobie eksperyment społeczny nazywając to prześmiewczo wychowaniem. Nie rozumiem czemu dorośli ludzie pchają się do małoletnich, zapędy pedofilskie to jedna z najbardziej odrażających rzeczy, jakie może w sobie mieć człowiek. Chodziłem z nim do jednej szkoły średniej, nie byliśmy nawet na cześć. A potem widzisz rozesłane screeny, gdzie dziecko pisze mu wprost, aby ją zostawił, a on wysyła jej kadry porno i pyta o niewyobrażalne rzeczy. Dziecko wtóruje mu o zostawienie w spokoju po czym blokuje. Ten z drugiego konta dalej swoje. Horror. Cyberprzestępczość na tle seksualnym. To nawet nie grooming tylko po prostu spierdolenie. Skąd pewność, że przestępca znał doskonale wiek ofiary? Otóż drodzy państwo chodził z jej starszą siostrą do klasy maturalnej, a nawet był raz w ich domu widząc się X lat przed zdarzeniem z dziewczynką, kiedy ta prawdopodobnie miała około 10 lat.

7
7

Komentarze do "Grooming"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pier dolisz jak potluczony.
  Facet z serialu „That’s 70’s show” dostal 30 lat wiezienia za niby „gwalt” 20+ lat temu. Pisze niby, bo zadnych k… dowodow tylko poszlaki ” ona powiedziala tak” i tak bylo…
  Co sie dzieje na swiecie to przerasta ludzkie pojecie.

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Myślałem, że grooming polega na strzyżeniu psów.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Dobrze myślałeś . Dobrze , że w ogóle myślisz . W przeciwieństwie do reszty nadętych chujów .

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Wypierdalaj jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, nadęty fiucie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Dobra, wypierdalam przepocony kutasie.

     0

     0
     Odpowiedz
 4. A nikt nie pamięta o tych tłumach ojców, alimenciarzy, jeleni zwał jak zwał. W sensie wywłaszczonych mężczyzn i tych wszystkich dzieciach, które wychowują się bez męskiego wzorca. Mam tu na myśli szczególnie tych , którzy zostali po chamsku wrobieni w jakieś dziadostwo np. przez niesprawiedliwe prawo, a jest ich sporo.

  Współcześni mężczyźni mogą całkowicie bez wyrzutów sumienia mieć głęboko w dupie wchodzenie w jakieś relacje właśnie z tego względu. Myślę nawet , że powinien to być raczej ich plan A niż B czy C.

  A dla tej dziewczyny no kondolencje , ten gościu to takie samo dziadostwo co te alimenciary albo i gorzej.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Moja Walerio w Twe szczęście wierzę, jak trafisz stawkę to się pobierzem…

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Czy wiem tej panny byl na pewno 15 a nie 14?
  Bo w polskim prawie wiek zgody jest 15.

  2

  0
  Odpowiedz