Hamulec życiowy

Hej, chujanie. Koniec miłego początku.
Pamiętam jak od początku ograniczano mnie życiowo, matka, toksyczny ojciec który krzyczał na mnie na matkę później siostrę, która stała się jego pupilkiem. Uciekłem z tego gówna założyłem rodzinę niechcący (jeśli wiecie o co mi chodzi),co co za tym idzie… Obowiązki. Mając niskie morale przez innych chamowany potecjal cóż, ehm stałem się kierowca ciężarówki. Tak. Próbuję uciec z tejże pracy nawet się zwolniłem ale wróciłem motywowany nic nie jedzeniem z powrotem, cóż. Do czego dążę do tego, że żona nic nie robi ja płaczę, że nie widzę syna (po cichu) marnuje się tu. Chcę pracować 8-10h i do domu, jestem z wykształcenia :technikiem elektrykiem, agentem celnym, ratownikiem WOPR, oze. A jeżdżę kurwa ciężarówką. Ja pierdole, życie każe mi jebać za wszystkich być baranem i na dodatek co?, nie móc znalesc pracy w ludzkich godzinach i być w domu bo… Jestem frajerem tak. Płakać mi się chce chciałbym z kimś porozmawiać nie mam z kim… Mam 25 lat a, Coż, że wszystkim jestem sam. Ofiarą swego gówna życiowego pozdrawiam was w ten przeciętny dzień. Ciao.

3
0

Komentarze do "Hamulec życiowy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam podobnie ze swoją pracą.
  Znam się na kilku dziedzinach, ale nie ma w nich dla mnie pracy.
  Ja również rzuciłem swoją dodatkową pracę w cholerę, a wróciłem spowrotem, bo lepsze miesięcznie chociaż te kilkaset złotych niż 0 zł.
  Prawda?
  Wprawdzie wyrabiam normę tyle, co połowa normalnego etatu…
  Jednak z aktualnego braku innych perspektyw, nie mam wyjścia: muszę robić to co robię, przez zły stan zdrowia fizycznego.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zmień robotę, zgłoś się do wojska, poszukują kierowców, o ile jesteś sprawny fizycznie i nie jesteś zapasionym knurem, a chcesz zmienić swoje życie to śmiało. Po dwóch latach dostaniesz mieszkanie, będzie ok.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. A co jeśli nie jest się sprawnym fizycznie i otyłym?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Co? Od kogo to mieszkanie niby? xD

   0

   1
   Odpowiedz