Ja vs. marketing

No ktoś tu chyba jest nadgorliwy. Czekam wczoraj spokojnie na pociąg, był wieczór, było trochę chłodno więc postanowiłem na wagony poczekać w środku dworca. Stanąłem tuż przy wyjściu żeby móc w miarę przyjazdu pociągu szybko się do niego dostać. Przy wyjściu z dworca był sklep. Po 2 minutach stania przy sklepie podchodzi do mnie jeden z jego pracowników i mówi z wyrzutem: „Proszę Pana! Pan tu nie może stać! ZASŁANIA PAN REKLAMY!”…

36
48

Komentarze do "Ja vs. marketing"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I to jest powód do żalu? Taki to ma szcześliwe życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Media Markt nie dla idiotów”

  0

  0
  Odpowiedz
 4. wyśmiałbym go lol

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Komuna powraca! Mam nadzieję, że wywśmiałeś typa!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „czekam wczoraj” KURWA! POLACY!? Jak możesz CZEKAĆ WCZORAJ? Czas teraźniejszy z określnikiem czasu przeszłego? Człowieku ogarnij się, CZEKAŁEM wczoraj jeżeli już coś a nie CZEKAM WCZORAJ. Kurwa, Stalin morduje 70 lat temu…KUR…. litości

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Olać BURAKA

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jakbyś zarabiała 17 tysi netto i jeżdziła mesiem tak, jak ja,….. itd itp. …………Tego kola od mesia mi zabrakło i się chujowo czuję…..

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 7-ka – tia, może i zarabiasz 17 tysi netto, tylko zapomniałeś dodać, że zabiera ci to 17 miesięcy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to byś wyglądał tak zajebiście, że sam byś był reklamą sklepu, pod którym byś stał, czekając na pociąg. Właściciel by ci jeszcze za to zapłacił. A jak stoi jakiś śmierdzący obdartus, co ludzi odstrasza, to co się dziwisz, że właściciel się burzy. Powie ci coś kulturalnego, żebyś sobie poszedł. Tu jeszcze jedna poprawka – jakbyś zarabiał 17 tysi netto tak, jak ja, to byś nie czekał na jakiś obesrany pociąg, tylko wiózł się do celu swoim mesiem. Bez gwiazdy nie ma jazdy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 8-ka! 7-ka CYTOWAŁA KOLA OD MESIA…..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. #7, hahaha, od razu lepiej 😀
  Pozdro, MMSI.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jakbyśmy zarabiali te 17 kafli dupą,tak jak ty,to by zwieracze nie trzymały i tapicerka by była w stylu „bo mężczyźni wolą w brąz”,obesrana znaczy się.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ad 12-ha ha ha ha ha !!! Ooooo ! Ku…..! !!! Odjechałem !!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz