Jak mogłeś to powiedzieć polska kurwo

Miałem kurwa kolege ćpuna woziłem go gdzie chciał, no wiadomo po co chciał.
W ogóle beke mam z was ćpuny, że potraficie sie naćpać, dwie kreski wam posypać i nie wiecie gdzie jesteście, no ale to wy przecież jesteście lepsi ode mnie bo przecież to wy osiągacie po tym stan światłości umysłu a ja po tym jestem jebanym idiotą więc zmieniamy sie miejscami, potem takiemu zejdzie i będzie myślał, że był mądrzejszy ode mnie a że dragi niszczą mu percepcje to będzie myślał, że tak było zawsze.

Wiecie w ogóle czemu jak to biore to jestem idiotą? Bo kurwa to mi pali wszystkie czujki oprócz tych które odpowiadają za naćpanie sie. Nigdy w życiu nie byłem naćpany wy psy dlatego moge was spokojnie wyzywać i mówić, że nigdy nie byłem ćpunem, zresztą jestem czysty od 5 miesięcy.

No ale huj, i ten kolega mowi chcesz palic czy 5 dych, ja mowie palic, ale musialem jechac do domu. To dzwonie daj 5 dych jednak. A on do mnie ze trzeba bylo palic i mi nie da kurwa. Tak kurwa sie konczy jak macie 16 tysiecy godzin przegrane w przykladne kolezenstwo, w sumie od dawna wiedzialem, ze jest p0lakiem kurwa to go zablokowalem w pizde.
Testo testo i testo kurwy. Pozdro i śrut.

3
4