Jak wygląda CWEL

Jak ktoś zastanawia jak dla durniów wygląda CWELw to w 99% wystarczy spojrzeć w lustro. Skąd to wiem? A no stąd, że dzisiaj przechodząc przez pasy z słuchawkami w uszach usłyszałem jak ktoś do mnie coś mówi z samochodu na światłach. Na początku myślałem że to znajomi, potem jak nie zrozumiałem co mówi to pomyślałem, że pyta o drogę w języku, którego ni chuja nie znam. Ale nie, to coś w brudnej bluzie, czapeczce i zasiadające w Golfiku (a jakże) wymamrotało do mnie coś w stylu „CZY JESTEŚ CWELEM KURWA”? No chuj by cię strzelił. No to ja kultura się pytam o co chodzi, a tu drzwi się z tyłu otwierają i drugi identyczny dureń pyta się czy w DUPĘ ŁADUJĘ. Potem było zielone i pojechali. Noż kurwa ja człowiek po 30, dziecko, kobieta i takie skojarzenie, że niby skąd? A no chyba tylko od tej, siły którą im dało to, że ja mały, a ich 5 w tej bryczce. Wkurwiłem się i tyle. Zwykły człowiek, a nie CWEL.

54
84

Komentarze do "Jak wygląda CWEL"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Temu, że nie masz pękniętego tłumika, nie nosisz ortalionu, nie masz łysej glatzy i nie wozisz się tak, że zajmujesz cały chodnik. Olej jebanych cweli. Do mnie czasem coś pod nosem srali, że mam dłuższe włosy, ale co mnie obchodzi zdanie jakiegoś dresa na ulicy bez perspektyw czy wieśniaka w aucie tatusia, który robi za 1000zł miesięcznie i rucha laski z parchem dyskotekowym? Wybacz, ale liczyć się masz ze zdaniem osób, na których szacunku Ci zalezy, przed innymi możesz latać z pałą na wierzchu, chuj im do tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie przejmuj się, zwykła dzicz nie ludzie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. stary wiesz ile ja miałem takich sytuacji? ostatnio taki kotlet schabowy wyzwał mnie od chuja z samochodu bo nacisnąłem ten guzik na pasach od zielonego światła.. odwróciłem szybko łeb, spojrzałem się chamsko na niego i zamknął mordę. Olewać wieśniaków i tyle

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dlaczego: „w Golfiku (a jakże)”?????? Może i dobrze widzisz w lustrze…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale cwele…masakra….Trzymaj się człowieczku 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Czasem się wdepnie w gówno, zdarza się…

  0

  0
  Odpowiedz