Jebana przyjaźń

Wkurwia mnie to, że niektórzy ludzie ciągną przyjaźń, która już dawno się wypaliła. Nie ma co ratować tego gówna. Nie macie o czym rozmawiać. Ta druga osoba nic nie mówi, a ty pierdolisz jakieś głupoty, aby nie było tej niezręcznej ciszy i wychodzisz na debila. Wasze drogi już dawno się rozeszły i nie ma ich na siłę ich łączyć. Co mam zrobić, gdy taki ktoś mnie zaprosił na Sylwestera, a ja z jebanej grzeczności się zgodziłem i dopiero teraz dotarło do mnie co to kurwa oznacza? Pomocy drodzy chuje i drogie chujanki.

38
8

Komentarze do "Jebana przyjaźń"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To znaczy, że mimo trwania w toksycznej przyjaźni dalej przejmujesz się tym, w jakim świetle widzi Cię druga osoba. Pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Sorry ale jesteś zwykłym aspolecznym hipokrytom. Po pierwsze trzeba było powiedzieć wprost, odważnie ze nie przyjdziesz a nie pisać na chujni żale. Po drugie, może tym ty masz problem ze nie umiesz docenić gestu przyjaciela, nie masz nic do powiedzenia oprócz obrabiania dupy ludziom w necie. Ogarnij się, nie pisze po ty by ci dosrac ale żebyś może spojrzał krytycznie na siebie i docenił ze masz znajomych którzy cię lubią i zapraszają. Jak będziesz kiedyś pragnął z kims pogadać to założę się ze właśnie do niego uderzysz a teraz narzekasz jak chuj wie kim byś był. Wesołych Świat.

  14

  2
  Odpowiedz
 4. Ja wyjebałem takie osoby ze swojego życia. Polecam. Jakość życia się poprawiła. Skoncentrowanie się na sobie. Yo!

  ps. lepsza muzyka i kawa albo porządna książka.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Górnik ty chuju 😀

   0

   0
   Odpowiedz
 5. 2018-07-31 22:23

  Moja chujnia polega na tym, że bardzo źle znoszę gorąco. Kiedy na dworze jest więcej niż 30 stopni, od razu czuję się jak jebane lepiące się zombie. Teraz najlepiej byłoby zamknąć się w domu i nie wychodzić, ale to niemożliwe. Mam psa, któremu upał widocznie nie przeszkadza w zapierdalaniu po osiedlu przez bite pół godziny. Jakby tego było mało, muszę odwołać spotkanie na mieście, bo po prostu nie dam rady nigdzie wyjść. Jeszcze parę takich dni i spierdalam na Syberię.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Kuo sobie mini lodowke i przywiazdo plecow.I ciag za soba generator ty idioto.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. I drink alone (& smoke alone , unless one of my cowerks finds me on my break) . I spend every holiday among families and friends -serving them ( I work in service industry -& I don’t mind at all ). I spent every wigilia , x-mas , sylvester ,not to mention thanksgiving -among strangers that I treat like is my family . I usually get renumerated accordingly . I have beautiful home & my family always waits for me no matter how late I finish . Spirit is in yer heart or in my case -my nigger bag . Good night , sayonara , take care 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przyjaźń, która się kończy tak naprawdę nigdy nie istniała. Dlatego ja fałszywych przyjaciół wykasowałam z mojego życia raz na zawsze, bo to toksyczni ludzie byli i wiesz co? Jestem szczęśliwsza niż byłam!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. rób rzezbę

   0

   0
   Odpowiedz