Jebane tępaki na chujni

Dobrze, że istnieje chujnia.pl, gdzie każdy może podzielić się z chujanami swoimi problemami i tym co ich boli.
Szkoda tylko, że odkryli ją jebane tępaki, które gówno wiedzą, na chuju się znają i potrafią tylko pierdolić głupoty.
Pierdolone tłuki krytykują każdy post i każdy komentarz tylko dla jebanej zasady aby kurwa tylko postawić się i mieć odmienne zdanie nie poparte żadnymi konkretami.
Tępe chuje chcą zaistnieć na chujni, ale nie mają nic rozsądnego do napisania, więc negują wszystko i wszystkich, którzy piszą o rzeczywistych problemach i sytuacjach, które ich dotknęły, lub mają wpływ na ich życie.
Kutasy jebane poprzyjcie swoje poglądy czymś konkretnym, a nie przypierdalajcie się do chujan i nie krytykujcie bezpodstawnie innych.
Chuj wam w dupę leszcze pierdolone i wypierdalajcie z chujni, jeśli macie nic mądrego do napisania tylko słów krytyki!

22
3

Komentarze do "Jebane tępaki na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A weź spierdalaj chuju na bambus jebancu
  Co lepszy się czujesz śmieciu?

  2

  5
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj kurwo w mordę jebana, chuju złamany. Czy ja tobie osobiście ubliżałem w tym poście?
   To odpierdol się ode mnie.

   2

   2
   Odpowiedz
   1. Tak, skurwysynu, cioto peruwiańska, mi właśnie ubliżałeś bo to ja się przypierdalam do wszystkich, bo ja się przypierdalam tylko do wyjątkowych debili. Ale wy wszyscy jesteście wyjątkowymi debilami, ty rozklekotana pizdo też.
    Wypierdalaj z mojego internetu.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Właśnie takie jebane tępaki jak ty chuju dorwały się do chujni. Ja twojej matki nie obrażam, nie nazywając ciebie skurwysynem tak jak ty obrażasz moją matkę tępa, zarozumiała kurwo.
     Jaki twój internet zarozumiały cwelu?
     Internet jest własnością całej ludzkości zakuty, pusty łbie. Ale jesteś zbyt prymitywny, żeby to zrozumieć ty w dupę jebana cioto.
     Wypierdalaj z chujni pedale jebany na 2 baty i nie pokazuj się tu więcej chuju w mordę pierdolony!
     Chuj ci w dupę jebańcu!

     1

     0
     Odpowiedz
     1. Oooożesz ty przychlaście z małym siurkiem. Od dzisiaj specjalnie dla takiego gówna jak ty będę przypierdalał się do każdego postu, a szczególnie do twoich nędznych wysrywów. Możesz mi do dupy skoczyć i obciągnąć z połykiem, kurwo.

      0

      0
      Odpowiedz
 3. Ponad 10 lat temu ta strona była magiczna, miala cos w sobie czego nie było nigdzie indziej. Dzisiaj te pierdolone bachory ponad 10 lat później już potrafią niestety wejsc i sie srac i wkurwiac oczy swoimi wypocinami…. Banda niedojebanych skurwieli i diabelskie nasienie tfu na was zwyrole młode jebane.

  3

  2
  Odpowiedz
 4. dobrze gadasz

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Jeszcze gorzej, gdy takie spierdoliny napiszą komentarz „dobra, idę spać”.
  A kogo kurwa obchodzi wysryw jakiegoś pedała, że akurat spać idzie. Chyba że idzie po raz ostatni, to chwała mu za to, mniej durnych wysrywów będzie.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Idę spać kurwa mać

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Zamknij ryj kmiocie

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Sam zamknij prymitywie.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Hejterzy byli, są i będą, nic się na to nie poradzi. Jeśli chcesz żeby klikat na chujni był lepszy to sam się o to postaraj. Pisz pozytywne komentarze, lajkuj ciekawe posty. Ja staram się tak robić bo szkoda by było gdyby ta strona została zajechana przez hejterów.

  I w ramach wyjaśnienia to nie mam nic do trolli. Niektórzy piszą naprawdę zabawne rzeczy, ale ci jebani hejterzy serio są wkurwiający. Ich chujowe komentarze nie są ani ciekawe, ani śmieszne.

  2

  0
  Odpowiedz