Jebany wysyp świeżo upieczonych „inwestorów”. Człowiek siedzi w twmacie giełdy parenaście lat a tu nagle każdy jest jebanym ekspertem, aż wstyd już nawet powiedzieć że się interesujesz giełdą, a kiedyś ludzie jeszcze byli zainteresowani i dopytywali. I to pierdolenie gdzie nie wejdziesz jak to kurwa półprzewodniki i AI będą rosły do miliona i wszyscy zarobią kupę kasy, wszyscy powtarzaja te same powody dlaczego będzie rosło. Chuja zarobicie, jak każdy dookoła „inwestuje”, na jakichś redditach giełdowych treści jak dla upośledzonych głupie obrazki i inne gówno. Mamy szczyt bańki na wszystkim, złoto jak wyjebało do mieliśmy historyczne rekordy dziennych wzrostów a później gigantyczne jebnięcie. Już nie ma w co rozsądnie wchodzić, trzeba czekać. Rynek tylko czeka na takie momenty żeby wyruchać wszystkich nowicjuszy którzy kupują wszystko na szczycie bo „będzie rosło w nieskończoność” ale w tym cyklu mamy wyjątkowo upartych dawców kapitału, zdecydowanie za dużo kasy niektórzy mają (może przez jebanego kowida i pompowanie głupiej kasy w gospodarkę na odbudowę chuja wie czego). Niech to wszystko jebnie tak żeby się oczyścił rynek na następne 10lat.
Jebani inwestorzy
2026-06-24 00:080
1

Jesteś skurwiałym biedakiem i żal ci dupe ściska ot co
Kupujesz taniej, sprzedajesz drożej, wielkie mecyje kurwa, wielkie mecyje… Jakieś kurwa CAPM, APT, Factor Models, DCF, DDM, efekt dni tygodnia, końca roku, świętego mikołaja, wygranego meczu…. idze-idze, idze-idze,
Dziecko które musi próbować jak jakiś alkohol smakuje, tak jest, na pewno potrzebny rodzinie.
„Bo w życiu synu trzeba planować
Sprzedawać drogo, tanio kupować
Zrób biznes życia, a będziesz bogaty
To wszystko rady Twojego taty
po czwarte – bryka – Alfa Mondeo”
To jest moja porada inwestycyjna dla Ciebie, zupełnie za darmo.