Jebani inwestorzy

Jebany wysyp świeżo upieczonych „inwestorów”. Człowiek siedzi w twmacie giełdy parenaście lat a tu nagle każdy jest jebanym ekspertem, aż wstyd już nawet powiedzieć że się interesujesz giełdą, a kiedyś ludzie jeszcze byli zainteresowani i dopytywali. I to pierdolenie gdzie nie wejdziesz jak to kurwa półprzewodniki i AI będą rosły do miliona i wszyscy zarobią kupę kasy, wszyscy powtarzaja te same powody dlaczego będzie rosło. Chuja zarobicie, jak każdy dookoła „inwestuje”, na jakichś redditach giełdowych treści jak dla upośledzonych głupie obrazki i inne gówno. Mamy szczyt bańki na wszystkim, złoto jak wyjebało do mieliśmy historyczne rekordy dziennych wzrostów a później gigantyczne jebnięcie. Już nie ma w co rozsądnie wchodzić, trzeba czekać. Rynek tylko czeka na takie momenty żeby wyruchać wszystkich nowicjuszy którzy kupują wszystko na szczycie bo „będzie rosło w nieskończoność” ale w tym cyklu mamy wyjątkowo upartych dawców kapitału, zdecydowanie za dużo kasy niektórzy mają (może przez jebanego kowida i pompowanie głupiej kasy w gospodarkę na odbudowę chuja wie czego). Niech to wszystko jebnie tak żeby się oczyścił rynek na następne 10lat.

0
1

Komentarze do "Jebani inwestorzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś skurwiałym biedakiem i żal ci dupe ściska ot co

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Kupujesz taniej, sprzedajesz drożej, wielkie mecyje kurwa, wielkie mecyje… Jakieś kurwa CAPM, APT, Factor Models, DCF, DDM, efekt dni tygodnia, końca roku, świętego mikołaja, wygranego meczu…. idze-idze, idze-idze,

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Dziecko które musi próbować jak jakiś alkohol smakuje, tak jest, na pewno potrzebny rodzinie.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. „Bo w życiu synu trzeba planować
    Sprzedawać drogo, tanio kupować
    Zrób biznes życia, a będziesz bogaty
    To wszystko rady Twojego taty
    po czwarte – bryka – Alfa Mondeo”

    To jest moja porada inwestycyjna dla Ciebie, zupełnie za darmo.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Ghosting | Rodzice sie nie udzielaja | Kable i wtyki kupowane w internecie | Influencer - Menel | Sentinel Północny - miejsce na świecie do którego cywilizacja na szczęście nie dotarła | Cały świat i jego problemy | Widocznie uznałem, że ten temat jest potrzebny. Pare dodatkowych prawd i gównoprawd | Kurwa co z tym deszczem | Marze o miseczce A | Podpaski i grzyby | Jak zarobić milion zł? Jak stać się łatwo i szybko milionerem w Polsce? | Jestem gruby, brzydki, ubogi (także na umyśle) - kontynuacja / przerażająca prawda | Jestem gruby, brzydki, ubogi (także na umyśle), | Nie mam co robić w weekendy już od 10 lat | Wrogi pies | Janusz Chrystus cz. 2 | Moja fobia | Co to za głupota żeby sprowadzać imigrantów? | Prawdziwie polski rząd | Kastracja społeczna | zmiany, kurwa zmiany! | Zakupy na OLX | Marzenia małego Pimpka | Mam już, kurwa, dość. | Pora umierać Polsko | Tipsy | Coś dla niektórych | Bydło | Wszystko jest chujowe, nie tylko chujnia | Będzie wojna | Wspaniałe życie | Zmyślona historyjka | Pytanie do admina | Promocje które powinny być zakazane | Dawny artykuł: Breivik będzie mógl uprawiać seks | Pod prąd | Współczuję adminowi | Dlaczego nie pracowałem - pełna odpowiedź | Wszyscy mi ZAZDROSZCZĄ renty i przez to wszyscy Mnie NIENAWIDZICIE. | Deja vu (dla mądrych inaczej: deżawi) | Równość wobec prawa to mit? | Tak | A mnie jebią gry komputerowe | Przedstawiam Wam lektury szkolne z jakimi się zetknąłem i moje wspomnienia z edukacji | Społeczność Internautów | Powiem Wam dzisiaj w jaki sposób można poznać debila | Facebook | 325 zl | jego ekscelencja D.Trump to wzór cnot