Jebani melomani

Wkurwia mnie serdecznie to, że ciągle ktoś stara się „uświadomić” ludziom czym jest dobra muzyka. Jeśli dobra muzyka jest tym co według wszystkich zostało uznane za dobrą muzykę to automatycznie staje się ona cholernie konformistyczna. No ja pierdolę. Każdy ma inny gust. Nie wpierdalaj się jak ci się to nie podoba. Chujowe utwory powstają bo komuś się jednak podobają. Tego nie da się powstrzymać, a porządni obywatele miewają w sytuacjach takich prób ataki kurwicy.
Dziękuję.

33
48

Komentarze do "Jebani melomani"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mi jakoś nikt nie próbuje tego uświadamiać, ale pozwól że ja uświadomię Ciebie. Dobra muzyka to black metal a całej reszcie pedalstwa z nielicznymi wyjątkami mówię NIE. (wypierdalać pozerzy w skórach i długich włosach nie jestem jednym z was, macie u mnie grubo przejebane). Już widzę jak Ci pęka żyłka, hihi:) Pozdrawiam.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. sztuka a rzemiosło. zostawiam hasło do namysłu, głównie autorowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Do #2 też słucham Black Metalu, innej muzyki nie znoszę
  Ave BURZUM

  1

  0
  Odpowiedz
 5. @2 – Po tym jak piszesz trącisz mi rasowym pozerem i ignorantem, który pół roku temu zachłysnął się BM, a teraz ma się za ekspreta i na siłę chce coś udowadniać. Nabierz trochę ogłady i przede wszystkim osłuchaj się z różną muzyką.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Do 3:
  Ja nie tyle bronię to gówno z radia ,a mam dosyć ludzi z ,dajmy na to kwejka ,którzy uważają się za zajebistych i chwalą się tym ,że słuchają takich zespołów które uznawane są z dobre. Ci ,którzy kochają taką muzykę nie czują potrzeby oznajmiania całemu światu jacy są fajni i jaki mają dobry gust.Reszta to pozerzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jeśli słuchasz i sprawia ci to radość to jest dobra muzyka. Najbardziej wkurwia jak się czyta recenzje. Bo co może napisać koleś o disco skoro na co dzień słucha rapu (to tylko przykład). A i jeszcze jedno… to że wszyscy mówią że białe jest białe nie dowodzi,
  że tak jest (choć to bardzo prawdopodobne).

  0

  0
  Odpowiedz
 8. styl muzyki ma chuja do gadania, jak jest dobry utwór to spodoba sie każdemu, a jak chujnia to pozostanie chujnią

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @5 To tylko moje prywatne zdanie, wyrażone w arogancki sposób:] Oczywiście, gusta są różne, ale niby dlaczego o nich nie dyskutować? Można jeszcze napisać co się lubi/czego nie lubi? Możesz mnie mieć za największego pozera w historii, nie dbam o to. Gratuluję umiejętności wyrażania się, czasem każdy musi.
  @4 Nie rozumiem co ludzie widzą, ehm „słyszą” w Burzum: )

  0

  0
  Odpowiedz
 10. O gustach się nie dyskutuje. O muzyce to pewnie niewiele wiesz i nic o jej ocenianiu. Chujowe utwory powstają, bo jakiś cwaniak sprzedaje je frajerom razem z informacją, że są fajne. Co gorsze oni to kupują i chwalą. Z muzyką jak z obrazem – ktoś lubi dobre a ktoś chujowe. Przykładowo X lubi samochody a Y kwiatki na obrazie. X twierdzi, że wszystkie samochodowe obrazy są jedyne które lubi a Y, że wszystkie kwieciste. To tak jak jakiś X lubi black metal a Y pieśni. Te przypadki wskazują, że liczy się dla nich treść. Reszta jest nie ważna. Muzyka to to, co słychać a nie widać. Nie zależnie jak ją nazwali może być poddana ocenie i to po to, aby wyzwolić się konformistycznego przyklaskiwania, że np. Black Metal i tylko on jest dobrą muzyką.

  0

  0
  Odpowiedz