Jedna z różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami

Jeśli kobieta mówi, że nie ma powodzenia u mężczyzn, to ma na myśli, że nie ma powodzenia u 10% najatrakcyjniejszych facetów, którzy podobają się wszystkim kobietom.

Jeśli mężczyzna mówi, że nie ma powodzenia u kobiet, to ma na myśli, że jest dla nich niewidzialny i zauważają go dopiero, jak się o niego potkną, a i tak wtedy patrzą na niego jakby był gównem, w które właśnie wdepnęły.

25
5

Komentarze do "Jedna z różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A tam. Wy wszyscy projektujecie swoje myśli na kobiety. To wy chcecie tego 20 % najatrakcyjniejszych kobiet. No ale niestety do tego trzeba kwiecień wyglad kasę i gadkę plus coś sobą reprezentować a nie tylko być;)

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Jeżeli przez bycie niewidzialnym dla kobiet rozumiesz brak postrzegania jakiegoś ziomka jako potencjalnego partnera, w romantycznym znaczeniu tego słowa, to pamiętaj żeby mieć wyjebane 🙂 Najlepiej żyje się samemu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Najlepiej żyje się samemu mając 3 razy w tygodniu zagwarantowane jebanko z bardzo dobrą koleżanką z sąsiedniej dzielnicy bez żadnych obiecanek na przyszłość. Taki model rodzinny praktykuję od 4 lat i polecam go każdego dżentelmenowi z mojego otoczenia, chyba że dżentelmen pozna dziewczynę dodającą mu energii do życia, a nie ją zabierającą. W takim przypadku zostaje ten sam model rodzinny, ale już można się pokusić o jakieś obiecanki przyszłościowe 😉

   2

   0
   Odpowiedz
   1. No i taki model to ja szanuję 😀

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Kolejna stuleja umysłowa się żali tu

  1

  2
  Odpowiedz