Jestem nieśmiały i jestem prawiczkiem (20l)

Mam 20l, jestem nieśmiały i jestem prawiczkiem. Miałem w zeszłym roku dziewczynę przez około 4 miechy, ale do niczego nie doszło, bo zawsze dla niej było zawczasu, tzn po jakichś 3 miechach dopiero wspominałem o tym, ale chujnia nic z tego nie wyszło i się rozstaliśmy.

Problem 2 to, że jestem nieśmiały, nie umiem bajerować lasek ani nic, dopiero jak się poznam i parę razy spotkam, to się otwieram i jestem wyluzowany, a tak to to sztywniak i nie umiem poderwać laski.

42
68

Komentarze do "Jestem nieśmiały i jestem prawiczkiem (20l)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hmm… Jakbym czytał swoją historię… Może oprócz tego, że mi do wyluzowania potrzeba kilku minut, ale ogólnie to to samo ;/ Ja jednak na razie niczego nie szukam. Myślę, że samo przylezie.
  Pozdrawiam Ciebie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja 21 l i tez prawik no i brak dziewczyny od zawsze…mam gorzej to cie pocieszy

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też to mam ale nie sztuka w tym żeby umieć tylko żeby spróbować.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pfff…też mi chujnia! Ty masz czas, bo jesteś facetem. Wbrew pozorom, chłopak prawiczek nie przeszkadza żadnej dziewczynie. Wyobraź sobie, że ja mam już 22 lata na karku i jestem dziewczyną i jeszcze nidgy nic…nawet całowania…To jest dopiero chujnia. Ale tak naprawdę mam to gdzieś.Przestało mi zależeć i jestem szczęśliwa :)Pozdro

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bo w tym kraju każdy ma ściśniete zwary i dostaje ataku padaczki jak się do niego odezwiesz. Siedziałem kilka miechów w Kanadzie a potem w Niemczech. Ludzie są tam otwarci i nikt się nie krępuje zawierać nowych znajomości. W Polsce jak przysiądziesz się do kogoś to zaraz nerwówka i strach o byle co. Tu każdy ma obsesję na punkcie że druga osoba chce go pobić, okraść, zgwałcić, gdy tylko cokolwiek do niej powiesz. Kraj paranoików. Za to na zagranicznych gości już jesteśmy jak najbardziej otwarci 🙂 . Zapraszamy, stawiamy im drinki, bawimy się razem. Znam to z autopsji, dlatego od czasu do czasu polansuje się jakimś językiem obcym i już wszyscy mnie kochają hahaha 😀 No, ale takie jest życie.

  PS.

  Oczywiście nie szufladkuję tutaj wszystkich drogich mi rodaków. Po porstu przedstawiam CZĘSTO spotykaną rację.

  Pozdro 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Będzie dobrze zobaczysz 😉 !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jesli chcesz możesz mnie bzyknąć

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Idź na ‚dziwki’ – nie ma pytań, robisz jak chcesz, a z czasem i pewności siebie nabierzesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Napierdol sie i wtedy zacznij startować – też byłem kiedyś nieśmiały i wyrywałem po pijaku, może faktycznie to było żałosne, ale efekty były bardzo dobre.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No dzięki, co ma być to będzie 🙂 myślałem że sam tylko taki ostałem, ale widze że niektórzy się jeszcze trafiają 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 12. a co ja mam kur…de powiedzieć jak mam 25 lat i mam ten sam problem? A gratisowo jestem zamulający jak szlam z oczyszczalni!?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Mam to samo co ty, tyle że mam 19 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Możemy sobie podać ręce , gdyż czytając twoją chujnie rysuje mi się obraz mojej osoby.Jestem w twoim wieku i również prawiczkiem (czasem jasny chuj mnie strzela) ale tłumacze sobie że przyjdzie koza do woza.Nie miałem jeszcze dziewczyny , zmarnowałem 2 szanse i trochę mi z tym ciężko mam jedną na oku ale nie potrafię nic zdziałać , ale muszę w końcu zebrać dupę w troki i atakować.Powiem ci jedno sam nie mam w tym żadnego doświadczenia ale uwierz w siebie a znajdziesz sobie taką dziewczynę bracie że zapomnisz o całym problemie twojej nieśmiałości.A jeśli chodzi o to że jesteś prawiczkiem , to nie martw się czas na ciebie nadejdzie 🙂 więcej wiary.Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Też jestem nieśmiały i jakoś dziewczyny same do mnie podchodzą i mnie „wyrywają”. Nie wiem jak to jest. Na imprezach stoję przeważnie pod ścianą z piwem albo z rękoma w kieszeni ale zawsze któraś podejdzie i mnie wyciągnie na parkiet. I są one przeważnie całkiem ładne. Nigdy jakoś specjalnie się nie wysilam. Wcale nie jestem jakimś bożyszczem, nie mam urody Bada Pitta, jestem raczej brzydki.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Hymmmm…. 23L, ten sam problem, z tym że 4 m-ce temu zerwałem z dziewczyną, z którą byłem 4 i pół roku i nic… Ciągle, że „to jeszcze nie ten czas… Że po ślubie” WTF?!?!? Nowe kontakty też sprawiają problem… Normalnie jakaś masakra… :/

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A ja pragnę prawiczka i myślę czy mój obcecny partner jest? kiedyś trza zapytać i się wkurwie jeśli nie :/ ściskam!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Nie jesteś sam chłopie, też jestem prawikiem, chyba pójde raz albo dwa na dziwki i będzie narazie problem z głowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ja też jestem dziewicą, a mam 23 lata i co ; pp ?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Witam,
  szukamy odważnym mężczyzn – prawiczków chętnych do opowiedzenia swojej historii. Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na maila: k.mamiedow@tvn.pl

  0

  0
  Odpowiedz