Kocham przyjaciółkę!

Nie wiem co mam już robić, przyjaźnimy się od dzieciństwa. Zawsze traktowałem ją jak siostrę dogadujemy się świetnie, jednak ostatnio poczułem, że chcę czegoś więcej. Nie mogę jej kurwa całe życie traktować jak kumpelę zwłaszcza, że jest cholernie ładna! Chuj mnie strzela jak ją widzę z innym facetem! Wydaje mi się, że ona nie czuje tego samego do mnie, więc nie wiem czy w ogóle rozmawiać z nią o tym… ale kurwa z drugiej strony może warto spróbować??????
Ja pierdole 🙁

23
78

Komentarze do "Kocham przyjaciółkę!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. yeap…znam to. Sytuacja bez wyjścia trochę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Daj sobie spokój. Jak ktoś do Ciebie coś czuje to wyczujecie to sami, bez słów. Skoro przyjaciółka spotyka się z innymi facetami to nic do Ciebie nie czuje. Polecam trochę się wycofać. Spotykać rzadziej, mniej kontaktować. Nie jakoś zrywać kontakty, czy robić żale, ale po prostu w miarę delikatnie i naturalnie ograniczyć częstotliwość widzenia się i rozmów. Tobie pozwoli się to zdystansować, a jej być może zauważyć, że kogoś jej brakuje.

  — jester

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Słuchaj, może ty nawet nie wiesz co ona do Ciebie czuje. Naprawdę może czuje to samo co ty .. Porozmawiaj z Nią o tym ..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ciężka sytuacja. Sam nie wiedziałbym jak się zachować…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Też miałem taką sytuacje, cholernie ciężka sprawa. Powiedziałem jej co czuje i teraz nie chce się ze mną spotykać. I wiesz co nie żałuje bo nie mam zamiaru się oszukiwać z uczuciami, raz się żyje ! Próbuj a może się uda

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też miałem taką sytuację. Powiedziałem przyjaciółce że ją kocham… i zrobiła się lipa. Nie mam z nią już takiego kontaktu jak kiedyś. Idź z nią na spacer i na spontanie kup różę 😉 Powiedz że i tak nie masz komu jej dać a pięknej kobiecie warto. To będzie spontaniczny pierwszy krok jak ona nie zrobi drugiego kroku to lepiej nic nie działaj. Pamiętaj że teraz to Twoja najlepsza przyjaciółka jak będzie Twoją dziewczyną i później z Tobą zerwie…. będzie dla Ciebie największą suką… pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz