Księżniczka z Wielkiej Brytanii

Ilekroć do mojej współlokatorki przyjeżdża jej psiapsi z Leicester w Anglii, ja za każdym razem dostaje ataku kurwicy jak słucham jej „mądrości” z dupy. Dla przybliżenia sytuacji, ta owa psiapsi to wiejska dziewucha z lubelskiego, która całe życie wychowywała na wsi zabitej dechami myjąc się w misce i srając do wiadra, nie wiedząc zupełnie co to nauka i hobby. Wiejska dupodajka spędzająca każdy wolny czas na chlaniu i imprezach w remizie.
Od 2 lat za sprawą swojej siostry, która pokierowała ją z punktu A do punktu B, siedzi w Anglii i tam pracuje. Teraz za każdy razem jak odwiedza swoją przyjaciółkę a zarazem moją współlokatorke słyszę :
-ale w tej Polsce brzydko
– ale tu wiocha ja pierdole nie to co w Anglii
-Boże ale tu chamstwo
-Boże ale te kasjerki chamskie, nie to co w Leicester
-ale pasztety tutaj, ja to kocham tylko czarnoskórych bo Polacy to syfiarze
-wszyscy Polacy to prostaki
No sory psia mać ale ja sobie nie życzę żebyś mnie wyzywała od prostaka. Bo skoro zarzucasz wszystkim Polakom prostactwo to i zarzucasz to również mnie. A kim Ty tępa pizdo jesteś? Taką samą prostaczką jak Ci, o których mówisz. Opierdalając dupę rodakom i srając w swoje rodzinne gniazdo, jesteś dokładnie taką samą cebulą, którą zarzucasz innym.
I tak na każdym kroku. Robimy wszystko aby te księżniczkę oprowadzić po Krakowie, w którym mieszkamy i pokazać jej coś ciekawego to za każdym razem słyszymy powyższe komentarze ale ja nic się nie odzywam,zaś moja współokatorka na każdym kroku jak ameba jej przytakuje, co jeszcze bardziej mnie wkurwia bo nie lubię dupowłazów. Jak jest w Polsce z zarobkami i polityką, każdy głupi wie. Ale przyjeżdżając do kogoś w gości i co 5 minut wylewając srakę ze swoich ust bo tu nie jest jak JU KEJ, jest kurwa nie na miejscu. Kurwa zresztą bawi mnie porównywanie dwóch w chuj oddalonych od siebie krajów o kompletnie innych ustrojach i poziomie rozwoju. Kurwa porównujmy się z naszymi sąsiadami np Czechami z którymi jesteśmy „przez płot” i mamy podobny ustrój a tamci są o wiele bardziej rozwinięci umysłowo. Ale nie kurwa, najlepiej porównywać 66,56 milionowe państwo zasilane latami przez parobków z całego świata do biednej Polski. I na okrągło głupia cipa się wozi że zarabia 9k a tu by miała 1,8k. Chuja kładę na Twoje 9 kloców skoro po 16h dziennie jebiesz w fabryce pakując koszulki dla jakiegoś tłustego Angola, który śmieje Ci się w ryj przez lustro weneckie. Idź w kakao z taką pracą. Jakbyś kurw*o tępa umiała się uczyć i miała łeb na karku to byś mogła zarabiać jeszcze więcej robiąc coś rozwojowego. Ale nie kurwa, rżnij księżniczkę bo przecież mieszkasz w Anglii i jesteś lepsza bo tyrasz w charakterze robaka a Twoja przeszłość to przerzucanie słomy i oprzątanie chlewa. Nic nie osiągnęła w życiu głupia, tępa wywłoka więc mogłaby zamknąć z łaski swojej mordę albo w ogóle tu nie przyjeżdżać skoro jej nie pasuje. Siedź sobie tam do końca życia i niech Cię te wymarzone murzyny z hivem zapinają w kakao i nie zatruwaj życia innym swoim pierdoleniem.

9
1

Komentarze do "Księżniczka z Wielkiej Brytanii"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ty gdzie pracujesz?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Co to są, kurwa, te „współlokatorki”? W jakiejś komunie mieszkasz? Zamieszkaj sam, nie będziesz miał problemów z debilkami…

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Płace w Polsce w 2022 roku (prognoza): dominanta, netto (do ręki) = 2061 zł.
   Zamieszkaj sam -_-

   0

   0
   Odpowiedz
  2. A gdzie ty mieszkasz?
   Poza krajem czy u starych?

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Polacy mają trudniej, bo Murzyn nie musi tak dokładnie myć fiuta. I tak jesteś cierpliwy. Jakby mi taka debilka, psuła wolny czas w Krakowie, to zostawiłbym ją i poszedł w pizdu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa amć, jak sunia psioczy na Kraków, którego stare miasto jest według mnie oprócz Wrocka, Gdańska i Torunia najładniejsze w Polsce to ten Leicester musi być zajebistyczny, aż sobie polecę zobaczyć o ile za dwa tygodnie z powodu nasilenia protestów nie wprowadzą znowu koronaprzeziębienia. Posłuchajcie sobie, ten kawałek sporo tłumaczy na temat mygrantów niskiego i maksymalnie trochę wyższego szczebla 😉 = Maleńczuk & Waglewski – Praca na saxach

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ty patałachu gdzie jebiesz, że nie stać cię na kredyt na własne mieszkanie tylko wynajmujesz z jakimiś niedorobionymi sukami

  3

  0
  Odpowiedz